fbpx
Strona głównaWiadomościKonferencje Zimowe Syngenta Online 2021

Konferencje Zimowe Syngenta Online 2021

Konferencje Zimowe Syngenta od dawna stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez rolniczych. W tym roku po raz pierwszy odbędą się Konferencje Zimowe Online, które będą transmitowane na stronie organizatora oraz na kanałach Facebook i YouTube.

Firma Syngenta zaprasza na trzy Konferencje tematyczne, które będą się odbywać w każdy wtorek począwszy od 9 lutego, o godzinie 11.00.

9  lutego, 11.00 – Kukurydza na medal

16 lutego, 11.00 – Porozmawiajmy o rzepaku

23 lutego, 11.00 – Praktycznie wszystko o zbożach

– Na Konferencjach Online stawiamy przede wszystkim na praktykę. Eksperci Syngenta będą opowiadać o uprawie biorąc pod uwagę różne scenariusze rozwoju sytuacji na polu i problemy, które rolnicy mogą napotkać w trakcie przebiegu sezonu. Przedstawimy sprawdzone rozwiązania i najnowsze technologie, które pozwolą zmaksymalizować plony – informuje organizator.

Nowością będą korespondencje z pól z różnych regionów Polski, dzięki czemu prelegenci odniosą się do aktualnie panujących warunków i udzielą konkretnych wskazówek, jak poprowadzić plantacje w kolejnych tygodniach.

– Zależy nam na jak najlepszej komunikacji z rolnikami, dlatego ważną częścią Konferencji będą sesje pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania, na które odpowiemy na wizji lub w ciągu kilku dni umieścimy odpowiedzi na stronie – czytamy w komunikacie organizatora.

Nie zabraknie też zabawy! Na każdej Konferencji przeprowadzony zostanie Quiz, którego zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo na zakończenie wydarzeń. A jest o co walczyć – główne nagrody to bony produktowe Syngenta o wartości 1000 zł. Łącznie zostanie nagrodzonych aż dziewięciu najlepszych uczestników, trzech na każdym webinarium. Kolejne trzysta osób ma szansę wygrać zestaw: koszulka plus czapeczka.

Relacja online będzie dostępna na stronie www.syngenta.pl/konferencje oraz na platformach społecznościowych Facebook oraz Youtube. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się wcześniej za pomocą prostego formularza na stronie www.syngenta.pl/konferencje.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.