Konferencje Agronomiczne PROCAM już za nami

W ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM odbyły się coroczne konferencje Agronomiczne PROCAM, w których udział wzięło ponad 2000 rolników z całego kraju. Goście mieli możliwość wysłuchania ciekawych wykładów na temat agrotechniki zbóż, uprawy rzepaku oraz doborze odmian i ochrony kukurydzy. W wydarzeniach uczestniczyli producenci środków ochrony roślin, nawozów, nasion oraz biostymulatorów i adiuwantów.

Dbając nie tylko o kondycje roślin, PROCAM promuje ochronę zdrowia przez stosowanie specjalnych strojów ochronnych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Stoisko lekarza wypełnione wieloma okazami roślin porażonymi przez liczne patogeny, zaciekawiło przybyłych uczestników konferencji.

Kontynuując program „Graj o zdrowie”, konferencjom towarzyszyli znani polscy piłkarze ręczni: Karol Bielecki, Sławomir Szmal oraz Grzegorz Tkaczyk.

Po oficjalnej części każdej konferencji, gdzie nie zabrakło również wymiany opinii oraz dalszych, żywych dyskusji, odbyły się losowania w ramach Zimowych Loterii PROCAM.

PROCAM wspólnie z BIOGEN przygotował również specjalną loterie „Zamiast ciągnika zgarnij elektryka”, gdzie nagrodą główną jest w pełni elektryczny samochód Tesla Model 3.

Jesteśmy przekonani, iż aktywne uczestnictwo w wykładach oraz pozostałych przedsięwzięciach organizowanych przez Instytut Praktycznej Agronomii PROCAM, przyczyni się do wydatnego wzrostu plonów, jakości, a co najważniejsze dochodów w gospodarstwach.

Serdecznie dziękujemy za udział w działaniach Instytutu Praktycznej Agronomii, które miały miejsce w roku 2020 oraz życzymy sukcesów w nowym sezonie wegetacyjnym.

Źródło: Procam