fbpx
Strona głównaPozostałeKonferencja Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie

Konferencja Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie

Mazowieckie Centrum Promocji i Namnażania w Głodowie Wielkim wspólnie z EM.Projekt, EkosystEM i Mazowiecką Izbą Rolniczą zapraszają 17 listopada do MODR O/Poświętne w Płońsku na konferencję Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie – poznaj dobrą żywność”. N”

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwych naturalnych rozwiązań dla rolnictwa dotyczących regeneracji gleby, podniesienia jakości płodów, poprawy dobrostanu zwierząt i rewitalizacji środowiska. Przygotowano szereg interesujących wykładów dla rolników ze wszystkich powiatów woj. mazowieckiego.

Program Konferencji
10.00-10.10 Otwarcie Konferencji – Sylwester Grotkowski, Dyrektor MODR Warszawa.
10.10-10.40 Pożyteczne Mikroorganizmy a bioróżnorodność – Stanisław Kolbusz,Prezes Stowarzyszenia EkosystEM – Dziedzictwo Natury.
10.40-11.20 Biochemiczne podstawy funkcjonowania EM-FarmingTM – prof. dr hab. Zenon Schneider, biotechnolog.
11.50-12.15 Kolejny rok z technologią EM w RZD SGGW Chylice – Jan Marczakiewiczdzierżawca RZD SGGW Chylice.
12.15-12.55 Praktyczne aspekty stosowania biotechnologii EM-FarmingTM w rolnictwie – Kazimierz Zgoła, Regionalne Centrum Promocji i Namnażania w Lesznie.
12.55-13.10 Wdrożenia biotechnologii EM-FarmingTM na terenie woj. mazowieckiego – Tadeusz Dylewski, Mazowieckie Centrum Promocji i Namnażania w Głodowie.
13.10-13.30 Poznaj Dobrą Żywność – przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
13.30-14.00 Dyskusja.
14.00-14.30 Podsumowanie Konferencji – dr inż. Grażyna Opolska, zastępca Dyrektora MODR, Sławomir Gacka, Dyrektor Instytutu Technologii Mikrobiologicznych Stowarzyszenia Ekosystem-Dziedzictwo Natury.

Oprac. EG

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.