fbpx
Strona głównaPozostałeKonferencja Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie

Konferencja Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie

Mazowieckie Centrum Promocji i Namnażania w Głodowie Wielkim wspólnie z EM.Projekt, EkosystEM i Mazowiecką Izbą Rolniczą zapraszają 17 listopada do MODR O/Poświętne w Płońsku na konferencję Biotechnologia EM-FarmingTM w rolnictwie – poznaj dobrą żywność”. N”

Celem konferencji jest zaprezentowanie możliwych naturalnych rozwiązań dla rolnictwa dotyczących regeneracji gleby, podniesienia jakości płodów, poprawy dobrostanu zwierząt i rewitalizacji środowiska. Przygotowano szereg interesujących wykładów dla rolników ze wszystkich powiatów woj. mazowieckiego.

Program Konferencji
10.00-10.10 Otwarcie Konferencji – Sylwester Grotkowski, Dyrektor MODR Warszawa.
10.10-10.40 Pożyteczne Mikroorganizmy a bioróżnorodność – Stanisław Kolbusz,Prezes Stowarzyszenia EkosystEM – Dziedzictwo Natury.
10.40-11.20 Biochemiczne podstawy funkcjonowania EM-FarmingTM – prof. dr hab. Zenon Schneider, biotechnolog.
11.50-12.15 Kolejny rok z technologią EM w RZD SGGW Chylice – Jan Marczakiewiczdzierżawca RZD SGGW Chylice.
12.15-12.55 Praktyczne aspekty stosowania biotechnologii EM-FarmingTM w rolnictwie – Kazimierz Zgoła, Regionalne Centrum Promocji i Namnażania w Lesznie.
12.55-13.10 Wdrożenia biotechnologii EM-FarmingTM na terenie woj. mazowieckiego – Tadeusz Dylewski, Mazowieckie Centrum Promocji i Namnażania w Głodowie.
13.10-13.30 Poznaj Dobrą Żywność – przedstawiciel Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
13.30-14.00 Dyskusja.
14.00-14.30 Podsumowanie Konferencji – dr inż. Grażyna Opolska, zastępca Dyrektora MODR, Sławomir Gacka, Dyrektor Instytutu Technologii Mikrobiologicznych Stowarzyszenia Ekosystem-Dziedzictwo Natury.

Oprac. EG

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]