fbpx

KOMUNIKAT ARR

W związku z informacjami w mediach, dotyczącymi możliwości zatrudnienia w Oddziałach Terenowych ARR w Bydgoszczy i Białymstoku, informuję, iż polityka zatrudnienia w Agencji Rynku Rolnego jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przyjętymi procedurami dla instytucji publicznych – piszę w specjalnym komunikacie Iwona Ciechan, rzecznik prasowy ARR.

W komisjach rekrutacyjnych w Oddziałach Terenowych ARR często bierze udział przedstawiciel Centrali( zawsze w przypadku rekrutacji do Sekcji Kontroli Technicznych ) . Propozycje kadrowe zarówno w Centrali , jak i w Oddziałach są weryfikowane pod względem formalnym i merytorycznym.

Niefortunne postępowanie niektórych Dyrektorów, a zwłaszcza ich wypowiedzi, przedstawione przez dziennikarzy TVN, nie spowodowały żadnych wniosków kadrowych, ani tym bardziej decyzji o zatrudnieniu.

Tym niemniej, w zaistniałej sytuacji, sprowokowanej przez dziennikarzy, mając na uwadze dobry wizerunek ARR, Prezes ARR przyjął dymisję Dyrektora OT w Bydgoszczy. W związku z sytuacją, iż Dyrektor OT w Białymstoku jest pracownikiem chronionym ( radny), podjęte zostały działania zmierzające do odwołania go ze stanowiska.Ponadto Prezes Agencji polecił przeprowadzenie dodatkowego szkolenia dla pracowników Centrali i Oddziałów Terenowych, w zakresie przepisów i procedur dotyczących zatrudnienia, obowiązujących w ARR.

Iwona Ciechan
Rzecznik Prasowy ARR

N

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.