fbpx

KOMUNIKAT ARR

W związku z informacjami w mediach, dotyczącymi możliwości zatrudnienia w Oddziałach Terenowych ARR w Bydgoszczy i Białymstoku, informuję, iż polityka zatrudnienia w Agencji Rynku Rolnego jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przyjętymi procedurami dla instytucji publicznych – piszę w specjalnym komunikacie Iwona Ciechan, rzecznik prasowy ARR.

W komisjach rekrutacyjnych w Oddziałach Terenowych ARR często bierze udział przedstawiciel Centrali( zawsze w przypadku rekrutacji do Sekcji Kontroli Technicznych ) . Propozycje kadrowe zarówno w Centrali , jak i w Oddziałach są weryfikowane pod względem formalnym i merytorycznym.

Niefortunne postępowanie niektórych Dyrektorów, a zwłaszcza ich wypowiedzi, przedstawione przez dziennikarzy TVN, nie spowodowały żadnych wniosków kadrowych, ani tym bardziej decyzji o zatrudnieniu.

Tym niemniej, w zaistniałej sytuacji, sprowokowanej przez dziennikarzy, mając na uwadze dobry wizerunek ARR, Prezes ARR przyjął dymisję Dyrektora OT w Bydgoszczy. W związku z sytuacją, iż Dyrektor OT w Białymstoku jest pracownikiem chronionym ( radny), podjęte zostały działania zmierzające do odwołania go ze stanowiska.Ponadto Prezes Agencji polecił przeprowadzenie dodatkowego szkolenia dla pracowników Centrali i Oddziałów Terenowych, w zakresie przepisów i procedur dotyczących zatrudnienia, obowiązujących w ARR.

Iwona Ciechan
Rzecznik Prasowy ARR

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.