Komfortowe zawieszenie kabiny w ciągnikach średniej mocy

Massey Ferguson proponuje zawieszenie kabiny jako opcję we wszystkich ciągnikach serii MF 5400. Nowy system oferuje wyższy poziom komfortu dla operatorów, którzy często przez długie godziny i w szerokim zakresie pracują na tych wszechstronnych wielofunkcyjnych ciągnikach.

Massey Ferguson jest pierwszym i jedynym producentem oferującym zawieszenie kabiny w modelach ciągników o mocy poniżej 100 KM – modele MF 5425 i MF 5435 teraz zapewniają najwyższy komfort pracy operatorów. Mimo iż komfort pracy jest często kluczowym wymogiem dla wielu operatorów, jest to funkcja do tej pory rzadko spotykana w tej branży” – wyjaśnia Mathieu Razy, menedżer ds. marketingu produktów. – “Massey Ferguson odpowiada już teraz na zapotrzebowanie ze strony użytkowników tych średnich mocy ciągników i jako opcję wprowadza zawieszenia kabiny w całej serii 5400 MF, zapewniając wyższy komfort w ciągnikach od 85 KM do 145 KM.

Dla użytkowników ciągników serii Massey Ferguson MF 5400 o mocy powyżej 120 KM, jeszcze wyższy poziom komfortu jest dostępny poprzez połączenie istniejącego, opcjonalnego zawieszenia osi przedniej z nową opcją zawieszenia kabiny.

Mechaniczny system stabilizacji zawieszenia gwarantuje wyciszenie, amortyzację i stabilność boczną. Nowy system gwarantuje stabilizację zawieszenia kabiny w kierunkach góra/dół oraz na boki i nie wymaga od operatora wprowadzania żadnych parametrów. Dostępny będzie we wszystkich ciągnikach serii MF 5400 ze standardową kabiną, ciągniki z kabiną Niski Profil będą go pozbawione, gdyż w tym przypadku całkowita wysokość maszyny jest kwestią priorytetową.