Komfortowe strzyżenie

Gęsty i wysoki żywopłot spełnia w ogrodzie wiele funkcji. Oddziela ogród od gwaru i hałasów dochodzących z ulicy, stanowi ogrodzenie oddzielające od sąsiadów, a także – dobrze przystrzyżony – jest ozdobą ogrodu. Dzięki niemu ogród staje się miejscem ciszy, spokoju i relaksu. Jednak warunkiem, aby żywopłot był zadbany i wglądał dobrze, jest regularne strzyżenie.

Najważniejszą czynnością pielęgnacyjną żywopłotu jest jego regularne przycinanie, które pozwala na zachowanie określonego kształtu i formy oraz zwiększa jego gęstość. Lekki i komfortowy sprzęt do strzyżenia poleca Gardena. Nożyce do żywopłotu – elektryczne lub akumulatorowe, są bezpieczne w użytkowaniu i gwarantują doskonałe rezultaty cięcia. Dzięki obracanej głowicy tnącej w zakresie 90o użytkownik stoi zawsze obok żywopłotu. To unikalne rozwiązanie. Modele EasyCut i ErgoCut są dostępne w dwóch wersjach: z silnikiem elektrycznym albo akumulatorem.

Trzy nowe modele nożyc marki Gardena mają ergonomicznie uformowany uchwyt, co sprawia, że nożyce są wygodne w obsłudze. Modele ErgoCut i HighCut leżą stabilnie w dłoniach, dzięki wyważeniu, a nowa geometria noży i wycinane laserowo ostrza powodują zatrzymanie ściętej masy w obszarze pracy urządzenia, co zapewnia efektywne, szybkie i czyste cięcie.

Akmulatorowe nożyce do żywopłotu EasyCut 50-Li
Lekkie, akumulatorowe nożyce do żywopłotu, z ergonomicznie uformowanym uchwytem i dużym przyciskiem. Zderzak ochronny, chroni użytkownika przed uderzeniem, zabezpiecza ostrze i wydłuża jego żywotność. Optymalna pojemność akumulatora do efektywnej pracy przy minimum 30 min (czas pracy ok. 60 min). Długość cięcia: 50 cm.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.gardena.pl