fbpx
Strona głównaWiadomościZ krajuKołodziejczak: Policja nachodzi rolników w ich domach

Kołodziejczak: Policja nachodzi rolników w ich domach

Dzisiaj przed gmachem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się konferencja prasowa Agrounii. Michał Kołodziejczak zorganizował ją z powodu, jak twierdzi, zastraszania związanych z nim rolników.

– Zamiast realizacji podpisanych porozumień rolniczych w Ministerstwie Rolnictwa mamy nachodzenie rolników przez policję w domach. Dochodzą do mnie szokujące informacje z całego kraju; rolnicy informują mnie, że po podpisaniu porozumienia z ministrem rolnictwa policja zaczyna nachodzić ich w domach; wypytuje rolników i zadaje im intymne pytania na mój temat. Rolnicy mówią mi jasno, że to jest zbieranie haków na mnie. Policja wypytuje rolników między innymi o to, skąd mnie znają, kiedy się ze mną kontaktowali, czy łączą ich ze mną jakieś inne relacje niż tylko te z Agrounii, czy znają moją rodzinę, czy byli u mnie w domu, czy rolnicy wiedzą, jakie są moje dalsze plany, gdzie będę jeździł, co będę robił, a nawet o to, gdzie śpię, kiedy jestem poza domem i angażuje się w działania Agrounii – mówił Kołodziejczak.

– To jest najgorszy sposób na ukręcenie porozumień rolniczych, po tych działaniach policji będzie w kraju totalna awantura. To rolnicy mówią, że oni tego tak nie zostawią i mówią też jasno, że to są najgorsze metody rodem z czasów komunistycznych, kiedy też po podpisaniu porozumień robotniczych czy rolniczych policja nękała ludzi w domach i to jest jasno uderzanie w lidera i psucie mu dobrej opinii – skarżył się.

– Ministerstwo zamiast podjąć się realizacji tych porozumień znalazło sobie taki sposób na rolników. To chęć odebrania mi wiarygodności przez polityków PiS-u w taki sposób jak rozpowiadanie, że jestem jakimś agentem, jest kolejny krok który oni sobie znaleźli, żeby odebrać moją wiarygodność – dodawał.

Kołodziejczak zapytany o to, na jakiej podstawie policja nachodziła domy rolników odparł, że są wzywani na przesłuchania. Nie wiadomo także, ilu rolników “odwiedziła” policja. Na konferencji nie pojawił się także żaden z “nękanych” rolników.

Zobacz także:

Okrągłostołowe porozumienie upada. “Jeśli nie ocalimy naszych gospodarstw, ocalimy przynajmniej nasz honor”

12 KOMENTARZE

  1. W Kołobrzegu na PKP stoi zestaw 50 węglarek pod plandekami firmy Agrol Matejką.Przyleciały kawki pokuły plandeki zaprosiły gołębie i ucztują kukurydza nawagonach eurowagon SK.

  2. Tak to jest jak się siada do szachów z gołębiem. Rozrzuci pionki nasra na plansze a potem się ciszy że wygrał partie. Po co te porozumienie mieli tyle czasu żeby zająć się problemem a teraz skupia ziarno od swoich kolesi z partii co już raz zarobili na zbożu a teraz zarobią drugi raz. Tak powstają fortuny

  3. A na kogo głosowaliście do kogo macie pretensje kogo wstawiliście na te stołki teraz skowyt i wycie teraz zrozumieliście gdzie ten kraj jedt rozgrabiony nikt w świecie z nami się nie liczy……

  4. oczywiście zgadzam się że organ policji powinien być bardziej nadzorowany oraz oni powinni przestać bawić się w władców nad wszystkim ponieważ przypomina to juź milicję i inne czasy .

  5. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku milicja chodziła po domach działaczy i aktywnych członków Solidarności. Też wypytywała sąsiadów o mnie. Teraz Kaczyński wchodzi w rolę Jaruzelskiego. Bardzo wiele jest podobieństw. Za dużo!

  6. Ten koleś tylko wyje i pajacuje przed kamerami. A w kuluarach poklepuje się po plecach z partiami telewizyjnymi! Przecież to widzieliście! Nie dajcie się ponownie zwieść pozorom, dlatego wszystkie partie telewizyjne i ludzie z nimi związani są do zagospodarowania co najwyżej w zakładach komunalnych! RDiP nadchodzi!

  7. Chłopie miej silne bary i trzeźwa głowę ,jak juz widzisz PiS zachowuje się jak Putin co i kto nie zaniki to do ciupy ,jedno dobre że u nas nie wprowadził Ziobro koloni karnych

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.