fbpx
Strona głównaWiadomościKołodziejczak dla WRP na Agro Show: Przygotowujemy plan, który musi być skuteczny...

Kołodziejczak dla WRP na Agro Show: Przygotowujemy plan, który musi być skuteczny [video]

Drugiego dnia tegorocznej wystawy Agro Show rozmawialiśmy z liderem Agrounii, Michałem Kołodziejczakiem. Pytaliśmy go m.in. o wrażenia z wystawy, a także o najbliższe plany tej największej obecnie organizacji zrzeszającej rolników. Kołodziejczak odniósł się również do planowanej na targach wizyty ministra rolnictwa, Grzegorza Pudy.

– Według mnie nastroje są dobre, ale jest dość smutno […]. Jest ogólne zaniepokojenie tym, co się dzieje […]. Sam jestem rolnikiem i sam jestem w trakcie kupowania maszyn i rozwijania własnego gospodarstwa, ale ten niepokój, który dotyczy także i mnie i ja też to widzę. Z jednej strony wiemy, że nie możemy się zatrzymać i przestać rozwijać gospodarstwa i przestać kupować maszyn; musimy to robić – mówił wczoraj Michał Kołodziejczak.

– To co rzuciło mi się w oczy, na co zwróciłem uwagę pierwszy raz to to, że na największych targach rolniczych w Europie jest tylko jedno stoisko, które jest stoiskiem związku zawodowego, organizacji rolniczej […]. Tutaj powinien być minister, który powinien rozmawiać – dodawał.

Kołodziejczak został także zapytany o to, czy planuje podczas wystawy spotkanie z ministrem rolnictwa.

– Tak, planujemy, mamy nawet naszykowany tron dla ministra, którego chcielibyśmy zaprosić do nas, na nasze stanowisko na rozmowę. Chcielibyśmy, żeby tutaj przyszedł i wytłumaczył nam się z kilku tematów – stwierdził demonstrując krzesełko ze stoiska Agrounii.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.