Kolejny nabór PROW na Pomorzu

Można składać kolejne wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Pomorskie ma do podziału prawie 28,5 mln euro.

Od 4 maja w województwie pomorskim rozpoczęły się kolejne nabory wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Do podziału jest prawie 28,5 mln euro, a w ramach tego etapu konkursy dotyczą: gospodarki wodnej i ściekowej, gospodarki odpadami oraz projektów z zakresu wytwarzania i dystrybucji energii ze źródeł odnawialnych. Maksymalny poziom dofinansowania wynosi 75% kosztów kwalifikowanych, a jeden wnioskodawca może złożyć jeden wniosek, w jednym z trzech konkursów.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2009 r. O środki z unijnego dofinansowania mogą ubiegać się samorządy terytorialne – gminy wiejskie, miejsko – wiejskie oraz miejskie do 5 tys. mieszkańców, oraz jednoosobowe spółki gminy i gminne zakłady budżetowe.

E.G./WRP
za UMWP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności