fbpx
Strona głównaPozostałeKolejny medal dla Staropolanki

Kolejny medal dla Staropolanki

Naturalna woda mineralna Staropolanka w opakowaniu szklanym bezzwrotnym 0,33l delikatnie nasycona CO2 została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii POLAGRA FOOD 2008.

Złoty medal jest najwyższym trofeum dla wystawianego na targach produktu. Tę prestiżową nagrodę mogą otrzymać wyłącznie produkty o najwyższej jakości i wyjątkowych walorach użytkowych. Kapituła Jury doceniła wartości smakowe produktu, ale ogromne znaczenie miała estetyka i wizerunek opakowania oraz funkcjonalność szklanych opakowań bezzwrotnych.

Naturalna woda mineralna STAROPOLANKA w szklanym opakowaniu bezzwrotnym o pojemności. 0,33 l, jest produktem przeznaczonym głównie na rynek HoReCa (Hotele, Restauracje, Kawiarnie). Dostępna jest sklepach detalicznych i w wielkopowierzchniowych sieciach handlowych.

Jest to kolejny Złoty Medal dla produktów Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy-Zdroju. W roku 2007 Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. zw. dra hab. Władysława Gaworeckiego nagrodził średniozmineralizowaną naturalną wodę mineralną gazowaną STAROPOLANKA w opakowaniu 0,33 l szklanym zwrotnym.

opr. MS/Wrp.pl

Informacje o firmie:
Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzi działalność gospodarczą w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych, leczniczych oraz źródlanych oraz działalność usługową z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego oraz hotelarstwa, w trzech miejscowościach uzdrowiskowych o bogatych tradycjach leczniczych: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju oraz Kudowie-Zdroju. N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.