fbpx

Kolejny medal dla Staropolanki

Naturalna woda mineralna Staropolanka w opakowaniu szklanym bezzwrotnym 0,33l delikatnie nasycona CO2 została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii POLAGRA FOOD 2008.

Złoty medal jest najwyższym trofeum dla wystawianego na targach produktu. Tę prestiżową nagrodę mogą otrzymać wyłącznie produkty o najwyższej jakości i wyjątkowych walorach użytkowych. Kapituła Jury doceniła wartości smakowe produktu, ale ogromne znaczenie miała estetyka i wizerunek opakowania oraz funkcjonalność szklanych opakowań bezzwrotnych.

Samasz loteria - baner

Naturalna woda mineralna STAROPOLANKA w szklanym opakowaniu bezzwrotnym o pojemności. 0,33 l, jest produktem przeznaczonym głównie na rynek HoReCa (Hotele, Restauracje, Kawiarnie). Dostępna jest sklepach detalicznych i w wielkopowierzchniowych sieciach handlowych.

Jest to kolejny Złoty Medal dla produktów Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy-Zdroju. W roku 2007 Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. zw. dra hab. Władysława Gaworeckiego nagrodził średniozmineralizowaną naturalną wodę mineralną gazowaną STAROPOLANKA w opakowaniu 0,33 l szklanym zwrotnym.

opr. MS/Wrp.pl

Informacje o firmie:
Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzi działalność gospodarczą w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych, leczniczych oraz źródlanych oraz działalność usługową z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego oraz hotelarstwa, w trzech miejscowościach uzdrowiskowych o bogatych tradycjach leczniczych: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju oraz Kudowie-Zdroju. N

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA




ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.