Kolejni rolnicy przygnieceni przez traktory. Jeden z nich zmarł

Fot. KP PSP Tarnów

W ostatnich dniach na terenie Polski doszło do kolejnych wypadków, w których przygnieceni przez ciągniki zostali ich kierowcy. Do jednego z nich doszło 28 lipca w małopolskim Rzepienniku Marciszewskim.

Pracujący na polu 69-latek, wykonujący orkę, w pewnym momencie stracił kontrolę nad pojazdem, a ten ostatni przewrócił się na bok w ten sposób, że kabina przygniotła nogę mężczyzny. Rolnik nie stracił przytomności, nie mógł jednak wyswobodzić się z potrzasku i musieli mu w tym pomóc wezwani na miejsce zdarzenia strażacy. Rolnik z podejrzeniem złamania nogi został przewieziony do szpitala.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło tego samego dnia w Pewli Wielkiej na Żywiecczyźnie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w trakcie prac polowych na pochyłym terenie przewróciła się przyczepa, potem ciągnik, a pod tym ostatnim zginął 31-letni kierowca.

Paweł Palica

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności