Klasa ciągników Lamborghini potwierdzona online

Lamborghini Trattori prezentuje nową, oficjalną witrynę internetową marki: www.lamborghini-tractors.com.

Nowa strona www nawiązuje do wizerunku marki spod znaku szarżującego byka, zapoczątkowanego w tym roku przez nowy model Lamborghini Nitro. Witrynę opracowano w odpowiedzi na potrzeby obecnych oraz przyszłych klientów marki w kontekście udostępnienia szerokiej informacji o produkcie oraz danych kontaktowych. Witryna została uruchomiona w 13 krajach i dostępna jest w 7 językach. Prezentuje aktualną ofertę produktową, zawiera wiadomości o nowościach, promocjach i wydarzeniach.
Nawiązując do charakteru ciągników marki Lamborghini Trattori, także nową witrynę charakteryzuje styl i funkcjonalność. Z jednej strony szczególną uwagę zwrócono na atrakcyjność wizualną panelu nawigacyjnego i przejrzystą prezentację produktów, z drugiej na prostotę nawigacji oraz szeroką gamę użytecznych narzędzi wyszukiwania. Za przykład posłużyć może funkcja lokalizowania punktów dealerskich, która została wzbogacona o możliwość automatycznego wyszukiwania najbliższego dealera i szybkiego wysłania zapytań za pośrednictwem formularza kontaktowego. Obszar prezentujący produkty, będący najważniejszym z elementów składowych strony, pozwala na poznanie wszystkich walorów użytkowych ciągników Lamborghini przy wykorzystaniu multimediów oraz materiałów informacyjnych. Stronę wyposażono w funkcję pozwalającą na wykonywanie porównań do trzech modeli jednocześnie oraz przeglądanie całej oferty ciągników z wykorzystaniem filtrów, takich jak zastosowanie, moc, przekładnia, rozstaw kół lub liczba cylindrów silnika. Po zarejestrowaniu użytkownik nabywa możliwość otrzymywania biuletynu zawierającego informacje o nowych produktach i aktualności na temat marki. 
Zgodnie ze stylem Lamborghini – oryginalnym i nowoczesnym – na nowej stronie www prezentowane są wiadomości, informacje o współpracy międzynarodowej, historia marki  Lamborghini oraz galeria. Z technicznego punktu widzenia strona zapewnia pełną funkcjonalność w trakcie przeglądania na tabletach. W niedalekiej przyszłości zostanie także uruchomiona wersja pozwalająca na pełne wykorzystanie przez telefon komórkowy. 
Nową witryną, Lamborghini Trattori potwierdza zdecydowany charakter w zakresie działań internetowych: jest to wyjątkowa marka, przeznaczona dla osób chcących się wyróżniać.
(Źródło: SDF)