Kieleckie Targi Agrotech nie odbędą się w marcu

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej

W zeszłym roku organizatorzy targów Agrotech odwołali imprezę na kilka dni przed zaplanowanym terminem, wielokrotnie go przekładając. W tym roku przekładają imprezę i, czemu trudno się dziwić, nie podają nawet terminu, w którym miałyby się odbyć.

– Z uwagi na wciąż niestabilną sytuację epidemiczną i brak informacji o planowanym terminie odmrożenia branży spotkań, dbając o powodzenie naszego wspólnego celu, jakim jest przygotowanie wydarzenia na poziomie przynoszącym wymierne efekty, jesteśmy zmuszeni przesunąć XXVI edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX edycję Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las–Expo, które są zaplanowane od 12 do 14 marca 2021 r. Pomimo tego, że do planowanej daty targów pozostał jeszcze miesiąc, chcemy uniknąć sytuacji przekładania ich terminu na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzeń. Nasze działanie jest podyktowane troską o zdrowie, ale także o bezpieczeństwo biznesowe i wizerunkowe Państwa – naszych Klientów – Nową datę podamy kiedy zniesione zostaną w kraju obostrzenia związane z zakazem organizacji targów. czytamy w komunikacie organizatora.

Kiedy mogą odbyć się kieleckie Targi? Tego nie przewidzi raczej nikt. Może się wydawać, że w tym roku mogą się odbyć jedynie targi plenerowe, podczas których ryzyko zakażenia koronawirusem nie jest aż tak duże, jednak to nadal nic pewnego. Niestety, w tej sytuacji pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności