KFMR KRUKOWIAK Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2011

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK otrzymaliśmy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2011 w kategorii Eksporter w prestiżowym konkursie organizowanym przez Business Centre Club pod patronatem Ministra Spraw Zagranicznych. Nagrodę odebrał w dniu wczorajszym, tj. 16 maja br. w Warszawie wiceprezes KFMR Seweryn Borkowski.

Jest to kolejna nagroda, która potwierdza silną pozycję Firmy jako eksportera maszyn rolniczych. KFMR KRUKOWIAK obecny jest na wielu rynkach Europy i ciągle stara się zdobywać nowe. Sukcesy na takich rynkach, jak rynki wymagające rynki Niemiec czy Francji świadczą, że jakość maszyn jest na światowym poziomie.

W III edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki Jury konkursu wyłoniło 58 firm – laureatów w czterech kategoriach: Eksporter, Marka Europejska, Partner Firm Zagranicznych, Kreator Rozwiązań XXI w. Uroczysty finał konkursu odbył się 16 maja br. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie.Laureaci odebrali dyplomy z rąk pani minister Beata Stelmach i prezesa Marka Goliszewskiego.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!
Redakcja Wiadomości Rolnicze Polska

Najważniejszym celem konkursu jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Wyróżnia firmy osiągające sukcesy na rynkach międzynarodowych, promuje wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. Służy także zacieśnianiu współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.
Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI Wieku. Przedsiębiorcy oceniani są na podstawie sumy punktów przyznanych przez Jury w wypełnianej ankiecie konkursowej. Tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki” otrzymują firmy, które zbiorą ponad 80% maksymalnej liczby punktów w ankietach konkursowych.
Eksporter – wyróżnienie dla firm promujących polską gospodarkę przede wszystkim przez eksport wyrobów lub usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności