fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościJuż wszystkie maszyny marki Joskin można skonfigurować online. A także sprawdzić ich...

Już wszystkie maszyny marki Joskin można skonfigurować online. A także sprawdzić ich ceny

Konfigurator firmy Joskin, który początkowo dotyczył tylko kilku kategorii maszyn, ewoluuje i teraz obejmuje już całą ofertę.

Rok temu Joskin ogłosił oficjalne uruchomienie konfiguratora online poświęconego swoim produktom (www.joskin.com/configurator). Wprowadzając to narzędzie, belgijski producent miał jasno określony cel – wykorzystać rozwiązania cyfrowe, aby być jak najbliżej rolników. W ten sposób konfigurator, dostępny zarówno na smartfonie, jak i na tablecie lub komputerze, uzupełnia rosnącą gamę narzędzi cyfrowych poświęconych naszej firmie (nowa strona internetowa, digitalizacja salonów wystawowych, wirtualne zwiedzanie naszych zakładów produkcyjnych itd.). Za jego sprawą Joskin chciał dać każdemu możliwość zaprojektowania sobie własnej maszyny.

Konfigurator Joskin, fot. Joskin
Konfigurator Joskin, fot. Joskin

Przyczepy do bydła i spulchniarki były pierwszymi maszynami, które można było samodzielnie skonfigurować. Potem dołączono sprzęt dla hodowców i przyczepy transportowe. Zachęceni sukcesem pracownicy firmy Joskin kontynuowali prace nad tym narzędziem i teraz ogłaszają rozszerzenie go na całą ofertę!  Od środy 20 lipca długo oczekiwane wozy asenizacyjne i osprzęt rozlewający będą włączone do konfiguratora. To samo dotyczy systemów Cargo2 i wozów czyszczących Joskin.

Proste, praktyczne i przejrzyste

Dla przypomnienia, koncepcja proponowanego przez producenta konfiguratora polega na dostarczeniu intuicyjnego narzędzia, które może pomóc internaucie w dokonywaniu wyboru, tak aby mógł on zaplanować maszynę swoich marzeń.

Konfigurator Joskin, fot. Joskin
Konfigurator Joskin, fot. Joskin

Do każdej serii maszyn oferowany jest szeroki wybór opcji i wyposażenia, by można było znaleźć konfigurację, która najlepiej zaspokoi każdą konkretną potrzebę. Po zakończeniu całej operacji automatycznie wyświetla się cena brutto, która daje wyobrażenie o ostatecznym koszcie maszyny. Chcąc iść dalej, użytkownik może pobrać pełną dokumentację swojej konfiguracji i skontaktować się z wybranym dilerem firmy Joskin, aby uzyskać więcej informacji o danym produkcie i jego ostatecznej cenie lub po prostu złożyć zamówienie.

Źródło: Joskin

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]