Już niebawem Ogólnopolski Pokaz Polowy Postępu Genetycznego Roślin Uprawnych w Radzikowie

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy w Radzikowie organizowanego we Współpracy z Centralnym Ośrodkiem Badań Odmian Roślin Uprawnych 25 czerwca 2020 roku w Radzikowie Ogólnopolski Pokaz Postępu Genetycznego Roślin.

– Głównym celem spotkania jest przedstawienie osiągnięć badawczych instytutu oraz możliwości transferu wiedzy do praktyki Nasi goście będę mieć możliwość zapoznania się z aktualnymi pracami prowadzonymi w IHAR-PIB oraz obejrzenia poletek doświadczalnych i produkcyjnych. Dodatkowym akcentem wydarzenia w tym roku będzie prezentacja najnowszych osiągnięć hodowanych w gatunkach roślin uprawnych w postaci poletek pokazowych w Radzikowice BORU – informują organizatorzy

Udział w pokazie polowym jest bezpłatny i skierowany głównie do rolników, hodowców, pracowników doradztwa rolniczego, przedstawicieli związków branżowych oraz naukowców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności