fbpx
Strona głównaWiadomościJutro i pojutrze protesty na drogach w całym kraju. Gdzie będą strajkować...

Jutro i pojutrze protesty na drogach w całym kraju. Gdzie będą strajkować rolnicy?

Jutro po raz kolejny na ulice wyjdą rolnicy. Tym razem Agrounia zapowiedziała kilka demonstracji w całym kraju. Znamy już dokładne lokalizacje i godziny rozpoczęcie protestów.

Najwięcej demonstracji odbędzie się jutro w woj. wielkopolskim; 48-godzinne protesty zapowiedziano na jutro w Nowym Mieście nad Wartą na DK 11 i na pojutrze na DK 25 w miejscowości Ociąż. Tam utrudnień spodziewać się należy od godzin porannych (od ok. godz. 9).

Na 24 godziny od godz. 9 w środę ma zostać zablokowana DK 11 w miejscowości Rzetnia w pow. Kępińskim, a od godz. 12 tą samą drogą ma zostać zorganizowany przejazd ciągników na trasie od Ujścia do Piły.

W woj. kujawsko-pomorskim strajki odbędą się we wtorek i w środę; pierwszy, 24-godzinny ma się odbyć w Kołaczkowie na DK5 od godz. 8.00, zaś środowy odbędzie się w Brodnicy na DK15 od godz. 9.00.

W woj. lubelskim rolnicy zablokują jutro DK19 w Radzyniu Podlaskim na skrzyżowaniu z DK63 w kierunku Sławatycz. Protest rozpocznie się o godz. 8.00 i ma potrwać 48 godzin. Również jutro i pojutrze rolnicy zablokują drogę nr 76 w Wólce Zastawskiej.

W woj. małopolskim we wtorek zablokowana zostanie droga nr 79 w Wawrzeńczycach na 24 godziny od godz. 8.00 i DK 94 na trasie Brzesko – Bochnia – Targowisko przez przejazd traktorów zaplanowany na godz. 8.00.

W woj. mazowieckim zapowiedziano protesty na środę w Kozietułach i na DK50 na wysokości Czaplinka i we wtorek na DK50 i DK92 w Kuznocinie odpowiednio od godz. 9.00 i 10.00.

W woj. łódzkim protest odbędzie się jutro w Srocku na rynku, zaś w woj. podkarpackim w Rzeszowie na DK97 pomiędzy Rondem Pobitno a Rondem Jacka Kuronia.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.