Już wkrótce Targi Agro–Power Mazury w Ostródzie

Oto kilka powodów, dla których warto tam być… Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od nowej rolniczej imprezy targowej. Ma być widowiskowo, ciekawie, a przede wszystkim niestandardowo. Będzie to pierwsza tego typu wystawa, bo organizator – firma Agro-Plon z Ostródy – do udziału zaprosił nie tylko światowe marki z branży rolnej, ale i wyjątkowych artystów, którzy sprawią, że nikt nie będzie się nudził.

Przez trzy dni Ostróda będzie stolicą rolniczych innowacji, ale jak zapowiadają organizatorzy, także miejscem wyjątkowych atrakcji. Taniec na wysokości, występy artystów znanych z telewizyjnego show „Mam Talent” – oto co między innymi czeka na uczestników Targów Agro–Power Mazury. Targom towarzyszyć będą także liczne konferencje merytoryczne, jak na przykład „Uprawa bez pługa”.
Moc atrakcji, czyli co zaplanowali organizatorzy?
Koncepcja Targów Agro–Power Mazury powstała z myślą o tym, aby zwiedzający i wystawcy zapamiętali je na długo. „Pokażemy świat innowacji i oryginalnych technologii w rolnictwie, jednocześnie zapewniając świetną zabawę. Mamy nadzieję, że nasze przedsięwzięcie będzie nieszablonowe i wyróżni się na tle innych, znanych już inicjatyw w branży” – zdradza Patrycja Woycicka, organizator i Dyrektor Programowy Targów Agro-Power Mazury. Do obejrzenia będą między innymi zapierające dech w piersiach pokazy żonglerki artystycznej i akrobatyki powietrznej. Pokazy kuchni molekularnej łączące zdobycze nauki ze sztuką gotowania. Wyjątkowe pokazy mody inspirowane darami ziemi z kreacjami świetnych polskich projektantów oraz wielka rywalizacja zabytkowych maszyn rolniczych ze zdobyczami najnowszej technologii.
Prawdziwa siła i moc byka!
 – Logo naszych targów w postaci byka symbolizuje nie tylko moc i siłę tego wydarzenia, ale przede wszystkim potencjał regionu i reprezentujących go firm, które przyjadą do Ostródy. To będą targi z charakterem, takim jaki mają ludzie, którzy tutaj żyją i gospodarują – powiedziała Pani Elżbieta Woycicka, organizator i Dyrektor Generalny Targów. 
Trwa rejestracja…
Wciąż można dołączyć do grona wystawców Targów Agro–Power Mazury. Na stronie internetowej www.agropowermazury.pl prowadzimy rejestrację online. Aby wziąć udział w wydarzeniu, w roli wystawcy, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy – wyjaśnia Patrycja Woycicka. Przypomnijmy, w dniach 18-20 października Centrum Targowo-Konferencyjnym Warmii i Mazur Arena Ostróda zgromadzi  producentów oraz dealerów maszyn i urządzeń rolniczych, przedstawicieli koncernów chemicznych oraz nawozowych, producentów pasz i dodatków paszowych, a także wiele innych firm z Polski i Europy. 
Gorąco zapraszamy!
Targi AGRO-POWER MAZURY zapraszają  wszystkich zainteresowanych! Weź w nich udział jako wystawca lub przyjdź jako gość zwiedzający, po to by współtworzyć razem z nami nowe oblicze rolnictwa, a przy tym dobrze się bawić! Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.agropowermazury.pl 
Patronami medialnymi wydarzenia są: TVP Olsztyn S.A., Farmer, Agromechanika, Bez pługa, Giełdarolna.pl, Raport Rolny, Tygodnik Nasz Głos, Agrodziennik, Wieści Rolnicze, Polskie Drobiarstwo, AgroSukces.pl, Agronews.com.pl
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności