Joskin: Przyczepy BETIMEX odmienione

Firma Joskin wprowadziła udoskonalenia w całej gamie przyczep do transportu bydła o nazwie BETIMAX. Aby zwiększyć komfort jazdy, całkowicie zmieniono dyszel. Nowa przyczepa ma również większą skrzynię. Producent zapewnia jednak, ze główne cechy przyczep stanowiące o jej wysokiej marce, takie jak pełen ocynk, antypoślizgowa podłoga i opuszczane podwozie zostały zachowane.

Nowością jest całkowicie zmieniony dyszel. Jego punkt zaczepiania został umieszczony pod skrzynią, co pozwala na zastosowanie zawieszenia o piórach parabolicznych. Takie rozwiązanie stosowano już w wywrotkach Trans-CAP i Trans-EX 7 T produkcji Joskin.

Odmieniona przyczepa BETIMAX ma również nową skrzynię skorupową o wysokości 1200 mm. Przy jej wykonaniu zastosowano technikę gięcia używaną przy skrzyniach wywrotek, co pozwala na jej wzmocnienie za pomocą górnej listwy.

Przyczepy BETIMEX występują w 4 różnych modelach. Można nimi przewozić od 7 do nawet 14 sztuk zwierząt. Przyczepy mają długość od 5 do 9 m.

MS/Wrp.pl
foto: Joskin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności