fbpx
Strona głównaTechnikaJoskin: Przyczepy BETIMEX odmienione

Joskin: Przyczepy BETIMEX odmienione

Firma Joskin wprowadziła udoskonalenia w całej gamie przyczep do transportu bydła o nazwie BETIMAX. Aby zwiększyć komfort jazdy, całkowicie zmieniono dyszel. Nowa przyczepa ma również większą skrzynię. Producent zapewnia jednak, ze główne cechy przyczep stanowiące o jej wysokiej marce, takie jak pełen ocynk, antypoślizgowa podłoga i opuszczane podwozie zostały zachowane.

Nowością jest całkowicie zmieniony dyszel. Jego punkt zaczepiania został umieszczony pod skrzynią, co pozwala na zastosowanie zawieszenia o piórach parabolicznych. Takie rozwiązanie stosowano już w wywrotkach Trans-CAP i Trans-EX 7 T produkcji Joskin.

Odmieniona przyczepa BETIMAX ma również nową skrzynię skorupową o wysokości 1200 mm. Przy jej wykonaniu zastosowano technikę gięcia używaną przy skrzyniach wywrotek, co pozwala na jej wzmocnienie za pomocą górnej listwy.

Przyczepy BETIMEX występują w 4 różnych modelach. Można nimi przewozić od 7 do nawet 14 sztuk zwierząt. Przyczepy mają długość od 5 do 9 m.

MS/Wrp.pl
foto: Joskin

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.