fbpx
Strona głównaFirmy i produktyJoskin z nowymi nadstawkami rolniczymi

Joskin z nowymi nadstawkami rolniczymi

Firma JOSKIN zaprezentowała nowe praktyczne nadstawki z możliwością dopasowania do modeli przyczep rolniczych Trans-SPACE 7000/125 i 8000/150.

Nowe nadstawki ułatwiają załadunek i umożliwiają przewóz ładunków o większej objętości. Pojemność modelu 7000/125 zwiększa się o 8,4 m³, a modelu 8000/150 o 9,4 m³.

Wysokość załadunku można dopasować podczas zbioru ziemniaków i buraków. Przykładowo, w przypadku ziemniaków, wysokość ich spadania można znacznie zmniejszyć opuszczając rozszerzenia burt. Zapobiega to uszkadzaniu zbiorów. Rozszerzenia mają wysokość 500 mm. Duża elastyczność oraz praktyczna i szybka regulacja rozszerzeń znacznie ułatwia załadunek i zapobiega uszkodzeniu burt skrzyni.

Rozszerzenia burt są zrobione ze stali, a ich sterowanie odbywa się za pomocą elektrohydraulicznego rozdzielacza lub bezpośrednio z ciągnika.

Teleskopowe mocowania zamontowane z boku na całej długości przyczepy umożliwiają dopasowanie plandeki nad nadstawkami. Mocowania te są przytwierdzone do nadstawek i dostosowują się do ruchów w górę i w dół.

Źródło: Joskin

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.