John Deere naucza na Akademii Polowej

W dniach 17 do 26 czerwca br. na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, odbywa się pierwsza Akademia Polowa John Deere.

Celem imprezy jest umożliwienie rolnikom zgłębienia wiedzy eksploatacyjnej o maszynach, które zamierzają nabyć. Mowa tutaj nie tylko o maszynach będących w ofercie John Deere, ale również Poetinger, Kverneland oraz Unia Group. Czas Akademii podzielony został tak, aby każdego dnia za zielonymi ciągnikami z jelonkiem na masce pracowały maszyny innej marki.

Na 10 stacjach tematycznych obejmujących szeroko pojęty sprzęt uprawowy, ogumienie, materiały smarne, systemy finansowania, można nie tylko popracować maszynami, ale również nauczyć się ich obsługi codziennej, regulacji, poznać zagadnienia eksploatacyjne. Grupy uczestników nie są większe niż 6 osób jednorazowo na stację. Zapewnia to możliwość 30 minutowej praktyki, pod kierunkiem i doradztwem przedstawicieli prezentowanych marek.

Aby wziąć udział w Akademii Polowej John Deere, należy zgłosić się do lokalnego dealera John Deere i zgłosić chęć uczestnictwa. Dealer zapewnia transport zebranej grupy. Na miejscu organizator oprócz programu zajęć, zaprasza na obiad w miejscowej stołówce szkolnej

Wstęp na spotkania jest bezpłatny

Obowiązujący strój – jak do codziennej pracy na polu!

W imieniu organizatorów i WRP, zapraszamy wszystkich chętnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności