John Deere Maszyny Używane

Przy obecnym wysokim popycie na rynku nowych maszyn rolniczych, często zapominamy o grupie rolników, którzy z różnych przyczyn nie są nabywcami sprzętu nowego. John Deere od 1998 roku na Świecie, a od dziś również w Polsce promuje inicjatywę MachineFinder.

Projekt John Deere Maszyny Używane zakłada przygotowanie lokalnego dealera do działań w obrocie maszynami używanymi, np. poprzez odkup czy sprzedaż komisową sprzętu używanego w czasie wymiany maszyny na nową oraz pomoc w wyszukaniu sprawnej, sprawdzonej, pewnej, co do źródła pochodzenia maszyny używanej na prośbę klienta, któremu jest ona niezbędna.
Niezależnie od rozwoju kompetencji dealera operującego w obszarze Maszyny Używane, John Deere oferuje możliwość wglądu do aktualnej oferty maszyn używanych, dostępnych w ogólnoświatowej sieci autoryzowanych punktów dealerskich.
Umożliwia to międzynarodowa strona internetowa www.MachineFinder.com, gdzie po wskazaniu lokalizacji i języka każdy odwiedzający stronę w sposób prosty i intuicyjny ma możliwość wyszukania interesującego go sprzętu rolniczego, budowlanego, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych oraz maszyn do prac w leśnictwie. Przeszukiwanie oferty maszyn można prowadzić w oparciu o wiele różnych kryteriów np. typ, rodzaj sprzętu, producenta, rocznik, cenę czy też w oparciu o lokalizację. Można również wskazać konkretny model poszukiwanego sprzętu. Po wyszukaniu maszyny otrzymuje się bezpośrednie dane kontaktowe do sprzedającego.
Oferta John Deere Maszyny Używane nie jest ograniczona do maszyn tego producenta, ale obejmuje szeroki zakres typów, rodzajów, ciągników, maszyn i urządzeń wyprodukowanych przez różnych producentów oferowanych za pośrednictwem dealerów John Deere na całym świecie.
MachineFinder.com oferuje możliwość założenia własnego konta użytkownika. Konto użytkownika otwiera szersze możliwości funkcjonalne osobie poszukującej, np. możliwość złożenia zapytania Poszukiwana Maszyna”, wówczas będzie ono kierowane do dealerów, którzy po wyszukaniu takiej maszyny skontaktują się z poszukującym.
Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanym dealerem John Deere i odwiedzin strony MachineFinder.com, celem zapoznania się z aktualną oferta maszyn używanych.