fbpx
Strona głównaPozostałeJohn Deere 8530 Traktorem Roku 2007

John Deere 8530 Traktorem Roku 2007

Podczas odbywającej się właśnie Międzynarodowej Wystawy Maszyn dla Rolnictwa i Ogrodnictwa Eima w Bolonii, po raz 10, międzynarodowa komisja, przyznała prestiżowe nagrody Tractor of theYear. Tym razem ten zaszczytny tytuł otrzymał ciągnik John Deere 8530.

Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: ciągnik rolniczy o najlepszych osiągach, specjalistyczny do ogrodu lub winnicy i w kategorii Design. W tym roku tytuł Tractor of the Year 2007 w kategorii ciągnik rolniczy o najlepszych osiągach otrzymała maszyna produkcji John Deere – model 8530. Drugie miejsce zdobył Fendt 936 Vario, trzecie Deutz-Fahr Agrotron 1809.7, czwarte JCB Fastrac 8250, piąte Landini Powermaster 220, szóste Massem Ferguson 54-70 Dyna-4, siódme New Holland T 9040 i ósme Valtra N141 Advance.

John Deere 8530 miał swoją premierę podczas wystawy techniki rolniczej Agritechnica w Hanowerze w ubiegłym roku w listopadzie. Zdobytym tytułem zwycięzca będzie mógł się szczycić przez cały rok.
W ubiegłym roku tytuł Traktor of the Year 2006 zdobył McCormick XTX 215.Więcej czytaj w grudniowym wydaniu Wiadomości Rolnicze Polska.


Opr. MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.