fbpx

John Deere 6R premierowo na lotnisku w Bednarach [video]

W piątek 22 kwietnia mieliśmy okazję oglądać nowe ciągniki John Deere z serii 6R. O tym, co się zmieniło w ciągnikach z tej serii oraz o zupełnie nowych modelach rozmawialiśmy z Szymonem Kaczmarkiem z John Deere Polska.

Nowa seria 6R obejmuje 14 modeli o mocy od 110 do 250 KM.

Samasz loteria - baner

– Dzisiaj wybór ciągnika to nie tylko wybór koni mechanicznych czy udźwigu podnośnika. Dzisiaj to tak naprawdę wybranie całego pakietu związanego z ciągnikiem, z jego możliwościami dotyczącymi rolnictwa precyzyjnego, z jego możliwościami dotyczącymi np. stopnia automatyzacji. I właśnie seria 6R daje takie możliwości, czyli nie tylko możliwości dotyczące wysokiego uciągu i wysokiej wydajności, ale też skorzystania ze wszystkich dobrodziejstw rolnictwa precyzyjnego i dzięki temu też zwiększenia komfortu pracy lub też zaoszczędzenia rzeczywistych wydatków na hektar dla rolnika. Stąd właśnie hasło “Więcej technologii, więcej możliwości” – tłumaczy Szymon Kaczmarek.

To, co nowego pojawiło się w nowej serii 6R to m.in. nowa stylistyka, inteligentny system zarządzania mocą w pracy z użyciem hydrauliki, nowy dżojstik, nowe ładowacze czołowe z imponującymi możliwościami, nowy wyświetlacz słupka narożnego i wiele, wiele więcej. Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.