fbpx
Strona głównaWiadomościJesteśmy z rolnikiem i służymy mu pomocą

Jesteśmy z rolnikiem i służymy mu pomocą

Często rolnicy oczekują pomocy w napisaniu odwołania od decyzji przyznającej dopłaty bezpośrednie z powodu dużych potrąceń związanych z błędnym wypełnieniem wniosku. Czasami jest to wina rolnika, który nie spełnił wszystkich warunków, np. nie posiał poplonów, nie zgłosił siły wyższej (klęski suszy) itp. Jednak częściej jest to wina wypełniających wnioski.

W województwie łódzkim pomoc rolnicy mogą ją znaleźć w Łódzkim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, który zachęca do skorzystania z usług swoich doradców.

Specjaliści ŁODR działają na terenie całego województwa oraz posiadają aktualną wiedzę dotyczącą sposobu wypełniania wniosków i zmian, jakie obowiązują rolników. Każdy doradca przy wypełnianiu wniosków zwraca uwagę na specyfikę gospodarstwa i w miarę możliwości przypomina o obowiązkach, podpowiada, jak uniknąć błędów, np. wcześniejszego zaorania poplonów ścierniskowych.

– Przy wypełnianiu wniosków w ramach PROW zależy nam, aby beneficjent w pełni zrealizował biznesplan i utrzymał osiągnięty wzrost. Rolniku, pamiętaj – każdy specjalista ŁODR jest ubezpieczony, więc jeżeli popełnimy błąd przy wypełnianiu wniosków, pokryjemy twoje straty – zapewnia Tomasz Kopera, dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

Samuel Skrzysz

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.