fbpx
Strona głównaPrawo i finanseNajnowsze informacjeJest szansa na liberalizację tzw. programu azotanowego. Rolnicy zaproszeni do konsultacji

Jest szansa na liberalizację tzw. programu azotanowego. Rolnicy zaproszeni do konsultacji

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęca do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zmian w tzw. programie azotanowym.

– Do udziału w konsultacjach serdecznie zachęcamy: wszystkich rolników, organizacje rolnicze i doradców rolnych. W ramach konsultacji odbędą się spotkania oraz konferencja podsumowująca. Aktualizacja dotyczy rozporządzenia Rady Ministrów z 12 lutego 2020 r. w sprawie przyjęcia tzw. programu azotanowego – informuje MRiRW.

Wśród kluczowych zagadnień, którymi objęte będą konsultacje, znajdą się między innymi elastyczny termin nawożenia i zmiany w obliczaniu dawek nawozów.

– Spotkania odbywać się będą w formule online, po wcześniejszej rejestracji za pomocą dedykowanego dla każdego ze spotkań formularza i podał resort rolnictwa.

Formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie MRiRW:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/projekt-aktualizacji-programu-azotanowego–konsultacje-spoleczne

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.