fbpx
Strona głównaPozostałeJest praca dla studentów

Jest praca dla studentów

Studenci, którzy chcą dorobić do stypendiów i kieszonkowego będą mogli przebierać w ofertach pracy. N

Praca na stałe, praca dorywcza, staże studenckie, praktyki i programy rekrutacyjne to oferta 20-tu firm z różnych branż, która zostanie zaprezentowana podczas Wiosennych spotkań z karierą” organizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

“Wiosenne spotkania z karierą” to targi pracy zorganizowane z myślą głównie o studentach warszawskich uczelni. Na targach zaprezentują się pracodawcy, poszukujący pracowników i praktykantów. Oferta jest różnorodna i zaspokoi zapewne oczekiwania najbardziej wybrednych żaków. Firmy oferują pracę stałą, dorywczą, wakacyjne i semestralne praktyki dla studentów, staże oraz różnego rodzaju programy rekrutacyjne. Na stoiskach wystawienniczych oraz podczas specjalnie przygotowanych prezentacji i prelekcji, poszczególne firmy będą zachęcały studentów studiów dziennych i zaocznych do podjęcia współpracy. Ci studenci, którzy zdecydują się na konkretną ofertę, od razu na miejscu będą mogli rozpocząć proces rekrutacji, nawiązać pierwszy kontakt z przedsiębiorstwem oraz złożyć swoje CV.

Znalezieniem pracy już podczas studiów i dorobieniem do stypendiów czy kieszonkowego, a być może otrzymaniem pierwszej stałej pracy, jest zainteresowanych wielu studentów. Swoim studentom pomaga też SGGW. W ciągu jednego roku z możliwości zatrudnienia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego korzysta około 300 osób. Mogłoby ich pracować znacznie więcej, ale utrudniają to przepisy o zamówieniach publicznych. W SGGW studenci mogą dorobić od 6-ciu do 8-miu złotych na godzinę, pracując między innymi w recepcjach akademików, w szatniach, w czytelniach i bibliotekach, przy obsłudze ksero czy w uczelnianych obiektach sportowych (np. na pływalni jako instruktorzy, w salach treningowych oraz w obsłudze krytych kortów tenisowych).

Wszystkich studentów zainteresowanych pracą, na “Wiosenne spotkania z karierą” zapraszają Biuro Karier SGGW “Agrokadra” oraz Samorząd Studentów SGGW. Targi pracy odbędą się 16 i 17 marca br. (czwartek i piątek), w godz. od 1000 do 1600, w Auli Kryształowej, w Kampusie SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie (dojazd metrem oraz autobusami: 143, 166, 193, 401, 185, 403, 503, 136).

Szczegółowe informacje o przebiegu targów i harmonogram poszczególnych prezentacji można uzyskać na stronie internetowej www.agrokadra.sggw.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.