Jest praca dla studentów

Studenci, którzy chcą dorobić do stypendiów i kieszonkowego będą mogli przebierać w ofertach pracy. N

Praca na stałe, praca dorywcza, staże studenckie, praktyki i programy rekrutacyjne to oferta 20-tu firm z różnych branż, która zostanie zaprezentowana podczas Wiosennych spotkań z karierą” organizowanych przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

“Wiosenne spotkania z karierą” to targi pracy zorganizowane z myślą głównie o studentach warszawskich uczelni. Na targach zaprezentują się pracodawcy, poszukujący pracowników i praktykantów. Oferta jest różnorodna i zaspokoi zapewne oczekiwania najbardziej wybrednych żaków. Firmy oferują pracę stałą, dorywczą, wakacyjne i semestralne praktyki dla studentów, staże oraz różnego rodzaju programy rekrutacyjne. Na stoiskach wystawienniczych oraz podczas specjalnie przygotowanych prezentacji i prelekcji, poszczególne firmy będą zachęcały studentów studiów dziennych i zaocznych do podjęcia współpracy. Ci studenci, którzy zdecydują się na konkretną ofertę, od razu na miejscu będą mogli rozpocząć proces rekrutacji, nawiązać pierwszy kontakt z przedsiębiorstwem oraz złożyć swoje CV.

Znalezieniem pracy już podczas studiów i dorobieniem do stypendiów czy kieszonkowego, a być może otrzymaniem pierwszej stałej pracy, jest zainteresowanych wielu studentów. Swoim studentom pomaga też SGGW. W ciągu jednego roku z możliwości zatrudnienia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego korzysta około 300 osób. Mogłoby ich pracować znacznie więcej, ale utrudniają to przepisy o zamówieniach publicznych. W SGGW studenci mogą dorobić od 6-ciu do 8-miu złotych na godzinę, pracując między innymi w recepcjach akademików, w szatniach, w czytelniach i bibliotekach, przy obsłudze ksero czy w uczelnianych obiektach sportowych (np. na pływalni jako instruktorzy, w salach treningowych oraz w obsłudze krytych kortów tenisowych).

Wszystkich studentów zainteresowanych pracą, na “Wiosenne spotkania z karierą” zapraszają Biuro Karier SGGW “Agrokadra” oraz Samorząd Studentów SGGW. Targi pracy odbędą się 16 i 17 marca br. (czwartek i piątek), w godz. od 1000 do 1600, w Auli Kryształowej, w Kampusie SGGW przy ul. Nowoursynowskiej 166 w Warszawie (dojazd metrem oraz autobusami: 143, 166, 193, 401, 185, 403, 503, 136).

Szczegółowe informacje o przebiegu targów i harmonogram poszczególnych prezentacji można uzyskać na stronie internetowej www.agrokadra.sggw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności