fbpx
Strona głównaPozostałeJest nowy prezes ARiMR

Jest nowy prezes ARiMR

Dziś, w swoim gabinecie, wiceprezes Rady Ministrów, minister rolnictwa i rozwoju wsi Andrzej Lepper wręczył Januszowi Osuchowi akt powołania na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. N

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu, niespodziewanie odwołano z funkcji prezesa ARiMR prof. Grzegorza Spychalskiego. Przez kilka dni spekulowano, dlaczego premier odwołał Spychalskiego i kto zajmie jego miejsce. Wiadomo było, że Samoobrona będzie szukała go wśród swoich ludzi. Pierwszym kandydatem była żona posła Piskorskiego. Kiedy jednak nagłośniły to media, sama zdementowała te pogłoski. Dziś wicepremier Lepper powołał nowego prezesa. Został nim Janusz Osuch. Sylwetka nowego prezesa ARiMR już wkrótce na www.wrp.pl.

źródło: ministerstwo rolnictwa
tekst MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.