fbpx
Strona głównaPozostałeJesienne targi rolnicze w Poznaniu w nowej odsłonie

Jesienne targi rolnicze w Poznaniu w nowej odsłonie

Gospodarstwo przyszłości – pod takim hasłem odbędą się w dn. 28 – 30 września 2007 Międzynarodowe Targi Hodowli Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w Poznaniu. N

FARMA to zmodernizowana kontynuacja znanych w Europie i na świecie targów Polagra-Farm. W procesie planowania targów FARMA organizatorzy wzięli pod uwagę najlepsze doświadczenia Polagry-Farm, trendy i tendencje na rynku europejskim, specyfikę rynku polskiego, jak również opinie wielu spośród dotychczasowych wystawców i zwiedzających. W stosunku do dotychczasowej tematyki poznańskich targów rolniczych, na FARMIE nie pojawią się branże związane z mechanizacją hodowli roślinnej – oferta wystawców z tego sektora była prezentowana w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa Polagra AGRO-PREMIERY, w lutym br.
Targi FARMA zostały podzielone na trzy główne bloki tematyczne: hodowlę, ogrodnictwo (warzywnictwo i sadownictwo) i leśnictwo oraz rozwój obszarów wiejskich. W ramach ekspozycji wystawcy zaprezentują m.in. zwierzęcy materiał hodowlany, pasze i dodatki paszowe, sprzęt i preparaty weterynaryjne, maszyny i urządzenia do zbioru kiszonek, zadawania pasz, materiał szkółkarski i nasienny oraz maszyny i narzędzia dla warzywnictwa i sadownictwa, chemię w ogrodnictwie, a takżeszeroką ofertę maszyn i urządzeń stosownych w leśnictwie.
Nie zabraknie również agrobudownictwa, nasion roślin rolniczych i środków transportu. Uzupełnieniem oferty wystawców będą stoiska informacyjno – doradcze.
Równolegle z FARMĄ odbędą się:
XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych podczas której najlepsi hodowcy w kraju zaprezentują najpiękniejsze okazy zwierząt niemal wszystkich ras. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone tytułami czempiona. Wystawie towarzyszyć będą ekspozycje Francji i Wielkiej Brytanii oraz Internetowa giełda kwot mlecznych.
Krajowa Wystawa Ogrodnicza, w której udział weźmie ponad 100 producentów, sprzedawców i dystrybutorów m.in. warzyw, owoców, roślin ozdobnych i materiału szkółkarskiego. Najważniejsze osiągnięcia w produkcji i hodowli zaprezentowane podczas Wystawy zostaną nagrodzone Złotymi Medalami Krajowej Wystawy Ogrodniczej.
Forum Leśne pod hasłem Człowiek – Las – Drewno.

Targom FARMA towarzyszyć będzie interesujący cykl konferencji i seminariów, dotykających najbardziej aktualnych problemów i perspektyw rozwoju dla poszczególnych bloków tematycznych.


Więcej informacji na www.farma.mtp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.