Jesienne targi rolnicze w Poznaniu w nowej odsłonie

Gospodarstwo przyszłości – pod takim hasłem odbędą się w dn. 28 – 30 września 2007 Międzynarodowe Targi Hodowli Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA w Poznaniu. N

FARMA to zmodernizowana kontynuacja znanych w Europie i na świecie targów Polagra-Farm. W procesie planowania targów FARMA organizatorzy wzięli pod uwagę najlepsze doświadczenia Polagry-Farm, trendy i tendencje na rynku europejskim, specyfikę rynku polskiego, jak również opinie wielu spośród dotychczasowych wystawców i zwiedzających. W stosunku do dotychczasowej tematyki poznańskich targów rolniczych, na FARMIE nie pojawią się branże związane z mechanizacją hodowli roślinnej – oferta wystawców z tego sektora była prezentowana w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa Polagra AGRO-PREMIERY, w lutym br.
Targi FARMA zostały podzielone na trzy główne bloki tematyczne: hodowlę, ogrodnictwo (warzywnictwo i sadownictwo) i leśnictwo oraz rozwój obszarów wiejskich. W ramach ekspozycji wystawcy zaprezentują m.in. zwierzęcy materiał hodowlany, pasze i dodatki paszowe, sprzęt i preparaty weterynaryjne, maszyny i urządzenia do zbioru kiszonek, zadawania pasz, materiał szkółkarski i nasienny oraz maszyny i narzędzia dla warzywnictwa i sadownictwa, chemię w ogrodnictwie, a takżeszeroką ofertę maszyn i urządzeń stosownych w leśnictwie.
Nie zabraknie również agrobudownictwa, nasion roślin rolniczych i środków transportu. Uzupełnieniem oferty wystawców będą stoiska informacyjno – doradcze.
Równolegle z FARMĄ odbędą się:
XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych podczas której najlepsi hodowcy w kraju zaprezentują najpiękniejsze okazy zwierząt niemal wszystkich ras. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone tytułami czempiona. Wystawie towarzyszyć będą ekspozycje Francji i Wielkiej Brytanii oraz Internetowa giełda kwot mlecznych.
Krajowa Wystawa Ogrodnicza, w której udział weźmie ponad 100 producentów, sprzedawców i dystrybutorów m.in. warzyw, owoców, roślin ozdobnych i materiału szkółkarskiego. Najważniejsze osiągnięcia w produkcji i hodowli zaprezentowane podczas Wystawy zostaną nagrodzone Złotymi Medalami Krajowej Wystawy Ogrodniczej.
Forum Leśne pod hasłem Człowiek – Las – Drewno.

Targom FARMA towarzyszyć będzie interesujący cykl konferencji i seminariów, dotykających najbardziej aktualnych problemów i perspektyw rozwoju dla poszczególnych bloków tematycznych.


Więcej informacji na www.farma.mtp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności