Jeep Grand Cherokee – dzielny kompan

Przez ostatnie 15 lat samochody typu SUV podbiły europejskie aglomeracje. Propozycja Jeepa w tym segmencie różni się jednak od większości pojazdów konkurencji – model Grand Cherokee poza bezmiarem luksusu, doskonałym wyposażeniem i zwiększonym prześwitem, oferuje również realne zdolności terenowe. Auto może się okazać doskonałym kompanem dla wszystkich tych, którzy potrzebują reprezentacyjnego samochodu terenowego.

Rolnictwo intensywne – to termin, który coraz częściej kojarzony jest z polskimi gospodarstwami wielkopowierzchniowymi. Zorganizowane na wzór dobrze prosperujących firm, obiekty te opierają swój rozwój o nowoczesną technologię i automatyzację.

Jeep Grand Cherokee – kompan na roli
Sprawny i niezawodny samochód to ważny element wielu firm. Klasa SUV, która ugruntowała swoją pozycję wśród klientów z aglomeracji, ma również bardzo wiele do zaoferowania właśnie właścicielom dużych gospodarstw rolniczych. Połączenie wysokiej jakości i bogatego wyposażenia z utylitarnością czyni Grand Cherokee złotym środkiem. Nabywca nie musi wybierać – otrzymuje reprezentatywne auto, zdolne znieść trudy bezdroży.

Pneumatyczne zawieszenie Quadra-LiftTM ma pięć różnych ustawień, pozwalających dostosować ustawienia samochodu to warunków drogowych lub off-roadowych: Park, Aero, Normal Ride Height (wysokość standardowa), Off-Road 1 i Off-Road 2. Dzięki Quadra-LiftTM prześwit można zwiększyć do 27 cm. Dostępny opcjonalnie system zarządzania trakcją Selec-TerrainTM ma także pięć ustawień napędu i zawieszenia: Auto, Sand/Mud (piach/błoto), Sport, Snow (śnieg) i Rock (większe przeszkody). Napęd trafia na koła poprzez dobrze znany system 4×4 Quadra-Drive® II, wyposażony w mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym.

Wnętrze izoluje kierowcę od terenowego otoczenia. Skórzana tapicerka, automatyczna skrzynia biegów, zestaw multimedialny i dwustrefowa klimatyzacja uprzyjemniają podróż. Fotel kierowcy regulowany na osiem sposobów, pozwala dobrać wygodną pozycję niezależnie od fizjonomii.

Jakość i zdolności terenowe Grand Cherokee potwierdza długa lista nagród:
– The Fast Lane Car’s (TFLCars.com) – Top 10 The Fast Lane 2012 w kategorii samochodów o największej frajdzie z jazdy: Jeep Grand Cherokee SRT8
– Vehix New Car Buying Guide 2012 – godny polecenia SUV w cenie poniżej 30.000$: Jeep Grand Cherokee
– Consumer Guide – rekomendacja zakupowa: Jeep Grand Cherokee
– Auto Bild Allrad – Najlepszy SUV 2012: Jeep Grand Cherokee

Przetestuj Jeepa na torze off-roadowym w Autotraperze
Autotraper to łódzki salon marki Jeep, który sprzedaje swoje samochody w całej Polsce. Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do możliwości terenowych Grand Cherokee, a także mniejszych modeli Wrangler i Compass to zapraszamy na nasz tor off-road. Specjalnie przygotowana konstrukcja ziemna symuluje warunki, z którymi można spotkać się po zjechaniu z asfaltu – strome podjazdy, grząski piach, zarośnięte wąwozy.

Autotraper i CASE IH
Firma Autotraper już od ponad roku współpracuje ze znanym dystrybutorem nowoczesnych maszyn rolniczych CASE IH. Owocem tej współpracy było m.in. uczestnictwo w kilku imprezach cyklu CASE IH Demo Tour 2012 i wyjazd wybranych klientów CASE IH na wyprawę off-roadową w Bieszczady. Tam rolnicy i hodowcy mogli się przekonać o bezkompromisowości oferty Jeepa.

Źródło: Moto Target Public Relations

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności