fbpx
Strona głównaTechnikaJeden kombajn buraczany każdego dnia

Jeden kombajn buraczany każdego dnia

Produkcja 45 kombajnów do zbioru buraka cukrowego w niecałe 3 miesiące to bojowe zadanie. Taki cel postawiła sobie firma Agrifac w swojej siedzibie w Steenwijk, w Holandii. To właśnie już w nadchodzącym sezonie wielu rolników i usługodawców w całej Europie będzie czerpało korzyści z nowego modelu kombajnów buraczanych.

Produkcja na czas
Kierując się mottem 4E for growers” Agrifac chce zapewnić swoich konsumentów, że nowe modele kombajnów zostaną wyprodukowane na czas. Fabryczny koncept firmy to: Efektywność, Ekonomia, Ergonomia i Ekologia. Na jego podstawie firma czerpie korzyści ze swoich własnych możliwości – rozwoju i innowacji oraz efektywności i elastyczności. Produkcja nie ustała nawet podczas sezonu wakacyjno-urlopowego. Dzięki strategicznemu celowi, dobrej współpracy z dostawcami oraz dobrze zaplanowanej produkcji, możliwe jest to, że każdego dnia z fabryki wychodzi nowy kombajn.

Pierwszy kombajn z nowym systemem wyorywania ExcenterPlus
Pierwsze modele Quatro produkowane są dla wielkiego rosyjskiego klienta. Wszystkie maszyny z tej serii produkowane są identycznie i wyposażone w nowy system wyorywania ExcenterPlus, który umożliwia szybszą pracę o 35%! Jest to system specjalnie zaprojektowany do zbioru przy dużej prędkości pracy i wysokiej wydajności.

Nowe redlice sterowane są przez nowy system kontroli głębokości dla idealnego dopasowania głębokości w połączeniu z ruchami rotacyjnymi.
Koła sterujące głębokością wyorywania zapewniają utrzymanie wysokiej czystości plonu nawet przy wysokich prędkościach pracy. System podbierania korzeni – także nowy – zapewnia płynne ich przenoszenie do zespołów czyszczących i ogranicza straty plonu.

Nowy Agrifac Quatro i Big Six: kolejny krok w przyszłość!
Główne zalety nowych innowacji modeli Big Six i Quatro to:
• Nowy system wyorywania, który pozwala na szybsze wyorywanie o 35%
• Nowe sita czyszczące powiększone o 28%
• Najnowsza kabina do pracy 24 godziny i siedem dni w tygodniu
•Ulepszona praca motoru dla zmniejszenia ilości zużycia paliwa
•Optymalna kontrola głębokości oraz jej automatyczne sterowani
•Nowy ekran dotykowy na terminalu operatora i bardzo przejrzysta kontrola wykonywanych czynności
•Najbardziej inteligentna technologia na rynku.

Nowy system wyorywania RotoLiftPlus i nowa generacja Big Six
Agrifac obecnie pracuje nad całkowicie nowym systemem zbioru buraków cukrowych – RotoLiftPlus, który będzie zaprezentowany na targach Agrotechniek w Holandii od 8 do 11września br. W tym czasie na rynek zostanie także wprowadzony nowy model kombajnu Big Six.

O firmie Agrifac
Agrifac pragnie być numerem jeden na rynku opryskiwaczy, kombajnów do zbioru buraków cukrowych i kombajnów do zbioru ziemniaków. Dzisiejszym priorytetem jest inwestowanie w produkcję, kontrolę jakości, pracowników, pomieszczenia szkoleniowe, biura oraz budynki.

Źródło: Agrifac

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.