fbpx

Jarosław Kaczyński: Pewne lęki, które istnieją na wsi, są całkowicie nieuzasadnione

Wczoraj w Tomaszowie Mazowieckim prezes Prawa i Sprawiedliwości został zapytany m.in. o sprawy wsi. Przy tej okazji zapowiedział konferencję partii rządzącej poświęconą właśnie sprawom wsi i rolnictwa planowaną na 11 grudnia.

Jedną z poruszonych w Tomaszowie Mazowieckim spraw była kwestia zatrzymania młodych ludzi na wsi. Prezes Prawa i Sprawiedliwości poprosił, aby zaczekać z tymi sprawami do 11 grudnia, kiedy to odbędzie się ww. konferencja, na której zostaną przedstawione propozycje, nad którymi pracuje m.in. unijny komisarz ds. rolnictwa Janusz Wojciechowski.

Samasz loteria - baner

– I będzie tam nasza pierwsza propozycja, będzie taki sygnał, że pewne lęki, które istnieją na wsi, są całkowicie nieuzasadnione i jednocześnie są różne nowe rzeczy do zaproponowania – stwierdził enigmatycznie Kaczyński.

– PiS oferuje im [młodym ludziom, Red.] możliwość awansu i taki model życia, gdzie przyjemności, które dotarły do Polski masowo w ostatnich dziesięcioleciach, jak na przykład narkotyki, będą miały znacznie mniejsze znaczenie niż w tej chwili. Stwierdził, że nie twierdzi, iż większość młodych ludzi zażywa narkotyki. – Ale to jest dzisiaj problem, to samo dotyczy alkoholu – dodawał.

Kaczyński zapowiedział także wsparcie terenów wiejskich w zakresie rozwoju kultury i sportu, a także organizacji “kierującymi się inspiracjami patriotycznymi i religijnymi”.

Źródło: polskieradio24.pl

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie

1 KOMENTARZ

  1. Szmaciarz Kaczyński ze swoim pseudo rządem kroi chłopów aż im dupy trzeszczą zasłaniając się drugim złodziejem Wojciechowskim który pogrąży polskie rolnictwo jak to robi każdy skorumpowany KOMISARZ UE !!!

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.