Jak zostać badaczem DNA?

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rozpoczyna bezpłatne kursy dokształcające, przeznaczone dla osób, które chcą zajmować się badaniami struktur DNA.

Według organizatorów kursów, specjaliści z tej dziedziny nauki są poszukiwani na rynku pracy. Bezpłatne szkolenia są przeznaczone dla absolwentów szkół średnich o profilu biologicznym, chemicznym i analitycznym lub dla osób, które ukończyły studia o profilu biologicznym, chemicznym, biotechnologicznym lub medycznym. Kurs Wykrywanie polimorfizmu, mutacji oraz sekwencjonowanie DNA” jest przeznaczony głównie dla osób zatrudnionych w instytutach i firmach działających na terenie województwa mazowieckiego. Projekt szkoleniowy jest realizowany przez Katedrę Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Kurs składa się z trzech części.

Uczestnicy kursów będą zdobywać wiedzę teoretyczną (podczas wykładów) oraz zostaną przeszkoleni w prowadzeniu praktycznych badań laboratoryjnych. Zajęcia będą prowadzone w grupach liczących maksymalnie 16 osób. Dlatego kwalifikacja na zajęcia będzie się odbywać wyłącznie na podstawie wymaganych dokumentów i kolejności zgłoszenia.

Osoby chcące uczestniczyć w pierwszej edycji kursu organizowanego w dniach od 24 do 26 marca 2006 roku muszą zgłosić się osobiście (wraz z kompletem dokumentów) w dniu 18 lutego 2006 roku, w godz. od 1100 do 1700 w budynku nr 23 Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie, przy ul. Ciszewskiego 8, w sali nr 7 (parter).

Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów oraz zapisów i terminów kursów można uzyskać pod adresem internetowym SGGW”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności