fbpx
Strona głównaPozostałeJak zostać badaczem DNA?

Jak zostać badaczem DNA?

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie rozpoczyna bezpłatne kursy dokształcające, przeznaczone dla osób, które chcą zajmować się badaniami struktur DNA.

Według organizatorów kursów, specjaliści z tej dziedziny nauki są poszukiwani na rynku pracy. Bezpłatne szkolenia są przeznaczone dla absolwentów szkół średnich o profilu biologicznym, chemicznym i analitycznym lub dla osób, które ukończyły studia o profilu biologicznym, chemicznym, biotechnologicznym lub medycznym. Kurs Wykrywanie polimorfizmu, mutacji oraz sekwencjonowanie DNA” jest przeznaczony głównie dla osób zatrudnionych w instytutach i firmach działających na terenie województwa mazowieckiego. Projekt szkoleniowy jest realizowany przez Katedrę Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa. Kurs składa się z trzech części.

Uczestnicy kursów będą zdobywać wiedzę teoretyczną (podczas wykładów) oraz zostaną przeszkoleni w prowadzeniu praktycznych badań laboratoryjnych. Zajęcia będą prowadzone w grupach liczących maksymalnie 16 osób. Dlatego kwalifikacja na zajęcia będzie się odbywać wyłącznie na podstawie wymaganych dokumentów i kolejności zgłoszenia.

Osoby chcące uczestniczyć w pierwszej edycji kursu organizowanego w dniach od 24 do 26 marca 2006 roku muszą zgłosić się osobiście (wraz z kompletem dokumentów) w dniu 18 lutego 2006 roku, w godz. od 1100 do 1700 w budynku nr 23 Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie, przy ul. Ciszewskiego 8, w sali nr 7 (parter).

Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów oraz zapisów i terminów kursów można uzyskać pod adresem internetowym SGGW”

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.