fbpx

Jak uzyskać rekordowy plon w uprawie pszenicy? (VIDEO)

Materiał opracowany przy współpracy z firmą Chemirol

Wysoki, dobrej jakości plon to cel, jaki chcemy osiągnąć w gospodarstwie. Co możemy zrobić, jak poprawić prowadzenie plantacji, uzyskać rekordowy plon w uprawie pszenicy?

Zapisy do Programu: ideporekord.pl

Przed nami zabiegi ochrony T-2 w plantacji pszenicy. Co zastosować, jak dobrać preparaty – rok rocznie stajemy przed takimi pytaniami. Od prawidłowo podjętych decyzji zależy powodzenie uprawy, uzyskanie korzyści ekonomicznych. Chcąc poprawić plonowanie w swoim gospodarstwie i być może sięgnąć po rekordowe plony dobrze jest wesprzeć się radą ekspertów, którzy na czas podpowiedzą jakie zagrożenia aktualnie występują w uprawie i doradzą jakie działania podjąć w plantacji, aby sięgnąć po możliwie najwyższy plon.

Ideporekord - baner

Materiał opracowany przy współpracy z firmą Chemirol

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

4 KOMENTARZE

  1. Opłacalność wysokiego plonu kwestia indywidualna zależnie od terminu i ceny zakupy nawozu azotowego, a juz konsumpcja całkowicie nie opłacalna. Kolejny zabieg, czas, paliwo, koszt chemi , koszt dawki azotu na kłos i za co? Za 50 zł względem paszowki. Nie dziękuję .

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.