Jak sprzedać polskie produkty w Brazylii?

Victor Abrantes przez ponad 20 lat rozwijał sprzedaż produktów spożywczych w rozmaitych firmach w Europie, Afryce, Ameryce Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Jednak firma Abrantes, oprócz zainteresowania produktami z Argentyny, Hiszpanii i Chin jest zainteresowana również rynkami Europy Centralnej, w tym rynkiem polskim.

W roku 2002 Victor Abrantes założył w Portugalii swoją firmę która zajmuje się sprzedażą takich produktów jak oliwa z hiszpańskich oliwek, wina portugalskie, cytryny argentyńskie czy ryż pochodzący z delty rzek w Pakistanie.

Od przeszło trzech lat firma Abrantes sprzedaje lokalnym dystrybutorom polską wódkę Sobieski w kategorii Premium. Produkt cieszy się bardzo dobrą marką co potwierdza fakt, że firma Abrantes sprzedaje polski alkohol również do Meksyku.

Innym hitem na rynku brazylijskim który dystrybuuje Abrantes jest polski siarczan amonu. Nawóz ten zawiera siarkę której jest mało w glebie. Również cena jest umiarkowana co jest ważne gdyż na rolniczych obszarach stanu Minas Gerais lub Sao Paulo nawóz oprócz spółdzielni rolniczych używają też rolnicy indywidualni.

Tomasz Kodłubański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności