fbpx
Strona głównaPozostałeJaguar - nowe ceny w Polsce

Jaguar – nowe ceny w Polsce

JLR Polska Generalny Importer Jaguar i Land Rover w Polsce wprowadza nowe cenniki na wszystkie samochody ze swojej oferty. Nowe, niższe ceny zaczęły obowiązywać od 24 kwietnia 2008 roku. Jednocześnie w wielu pozycjach wzbogacono wyposażenie standardowe.

– Analiza rynku i uwzględnienie obecnych trendów zaowocowały bardziej konkurencyjna oferta dla potencjalnych Klientów Jaguara. Ceny samochodów są średnio niższe o ponad 5% w stosunku do poprzedniego cennika – powiedział Dariusz Wawrzynów Dyrektor Handlowy Jaguar w Polsce.

Oferta Jaguara zaczyna się od modelu X-Type. Samochód z silnikiem diesla można kupić w promocyjnej cenie od 94 tysięcy złotych. Korekta cen ma największe znaczenie dla modeli droższych, gdzie ceny zredukowano od 15 do 27 tysięcy dla modelu XJ i odpowiednio od 20 do 25 tysięcy dla modelu sportowego XK.

– Plany marki Jaguar w Polsce są w tym roku bardzo ambitne, chcielibyśmy praktycznie podwoić sprzedaż, przekraczając 400 sztuk. Kluczem do sukcesu w tym roku będzie bez wątpienia nowy Jaguar XF, prezentujący nowy język projektowania samochodów klasy wyższej średniej. Kluczem do sukcesu pozostaje nasza sieć dilerska, do której niedawno dołączył diler w Trójmieście, a już niedługo dołączy obiekt w Łodzi – powiedział Marcin Dąbrowski Dyrektor Zarządzający Jaguara w Polsce.

Jaguar proponuje swoim klientom w Polsce bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć już za 3% wartości samochodu. Specjalna oferta ubezpieczeniowa została przygotowana przez polskiego importera wraz z czołowym towarzystwem ubezpieczeniowym Warta.

Zostało wzbogacone wyposażenie standardowe Jaguara XF, który oprócz nawigacji z mapą Polski będzie posiadał biksenonowe lampy przednie.

W głównych miastach, gdzie swoje salony ma Jaguar pojawiły się wielkoformatowe reklamy modelu XF. W ramach Jaguar Draving Experience zrealizowanego w podwarszawskim Modlinie, z możliwości przetestowania Jaguara XF skorzystało ponad 300 gości i ponad 50 dziennikarzy. Trzeba zaznaczyć, że samochody przeszły bezbłędnie próby ostrej jazdy sportowej.

opr. MS/Wrp.pl
foto: www.jaguar.pl

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.