fbpx

Jaguar – nowe ceny w Polsce

JLR Polska Generalny Importer Jaguar i Land Rover w Polsce wprowadza nowe cenniki na wszystkie samochody ze swojej oferty. Nowe, niższe ceny zaczęły obowiązywać od 24 kwietnia 2008 roku. Jednocześnie w wielu pozycjach wzbogacono wyposażenie standardowe.

– Analiza rynku i uwzględnienie obecnych trendów zaowocowały bardziej konkurencyjna oferta dla potencjalnych Klientów Jaguara. Ceny samochodów są średnio niższe o ponad 5% w stosunku do poprzedniego cennika – powiedział Dariusz Wawrzynów Dyrektor Handlowy Jaguar w Polsce.

Samasz loteria - baner

Oferta Jaguara zaczyna się od modelu X-Type. Samochód z silnikiem diesla można kupić w promocyjnej cenie od 94 tysięcy złotych. Korekta cen ma największe znaczenie dla modeli droższych, gdzie ceny zredukowano od 15 do 27 tysięcy dla modelu XJ i odpowiednio od 20 do 25 tysięcy dla modelu sportowego XK.

– Plany marki Jaguar w Polsce są w tym roku bardzo ambitne, chcielibyśmy praktycznie podwoić sprzedaż, przekraczając 400 sztuk. Kluczem do sukcesu w tym roku będzie bez wątpienia nowy Jaguar XF, prezentujący nowy język projektowania samochodów klasy wyższej średniej. Kluczem do sukcesu pozostaje nasza sieć dilerska, do której niedawno dołączył diler w Trójmieście, a już niedługo dołączy obiekt w Łodzi – powiedział Marcin Dąbrowski Dyrektor Zarządzający Jaguara w Polsce.

Jaguar proponuje swoim klientom w Polsce bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć już za 3% wartości samochodu. Specjalna oferta ubezpieczeniowa została przygotowana przez polskiego importera wraz z czołowym towarzystwem ubezpieczeniowym Warta.

Zostało wzbogacone wyposażenie standardowe Jaguara XF, który oprócz nawigacji z mapą Polski będzie posiadał biksenonowe lampy przednie.

W głównych miastach, gdzie swoje salony ma Jaguar pojawiły się wielkoformatowe reklamy modelu XF. W ramach Jaguar Draving Experience zrealizowanego w podwarszawskim Modlinie, z możliwości przetestowania Jaguara XF skorzystało ponad 300 gości i ponad 50 dziennikarzy. Trzeba zaznaczyć, że samochody przeszły bezbłędnie próby ostrej jazdy sportowej.

opr. MS/Wrp.pl
foto: www.jaguar.pl

N

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.