fbpx
Strona głównaPozostałeJaguar nagrodzony

Jaguar nagrodzony

Po raz drugi z rzędu firma Jaguar zdobyła przyznawaną przez redaktora naczelnego magazynu Fleet World nagrodę za projekt roku 2008 (‘Design of the Year Editor’s Award’), tym razem za wielokrotnie nagradzany model XF. N

To już dwunaste trofeum, które znalazło się na koncie” naszej sportowej czterodrzwiowej limuzyny od września zeszłego roku, kiedy została ona przedstawiona światu. A 5000 zamówień założonych w samej Wielkiej Brytanii i już ponad 150 w Polsce oznacza, że sukces tego modelu stale rośnie.

“Jesteśmy dumni z tego, że także na rynku polskim Jaguar XF zdobywa uznanie wśród klientów. Piękny projekt, doskonałe materiały, perfekcyjne wykonanie oraz bardzo bogate wyposażenie plasuje ten samochód w ścisłej czołówce w swojej klasie” powiedział Marcin Cassino Dyrektor Marketingu Jaguar Land Rover Polska

Przewodniczący jury konkursowego, George Emmerson tak skomentował nagrodę dla XF: “Jaguar c-XF zdobył zeszłoroczną nagrodę redaktora naczelnego w konkursie Fleet World Honours w dużej mierze dzięki swojemu wyglądowi, który zapiera dech w piersi. Natomiast XF posiada wnętrze, w którym czuje się najwyższą jakość, a podczas jazdy człowiek zdaje sobie sprawę, że producent XF spełnił obietnice. To wyjątkowy samochód, który przyciąga spojrzenia, jak żaden inny w tej klasie.”

Szef Działu Projektów firmy Jaguar, Ian Callum mówi: “Uznanie, które zdobyliśmy za nową fazę ewolucji projektu jest dla Jaguara ogromną satysfakcją i jednoznacznym wskazaniem, że nowy kierunek stylistycznego rozwoju naszej marki jest całkowicie słuszny.”

Redaktor naczelny Fleet World, Ken Rogers komentuje: ” Jaguar XF to spektakularna, luksusowa, czterodrzwiowa limuzyna. Czerpie ona z założeń projektowych wybitnego dziedzictwa firmy Jaguar, ale pozostaje bardzo współczesnym wyrazem najnowocześniejszego motoryzacyjnego designu. W opinii jurorów, jego oczywistym przeznaczeniem jest status przyszłego klasyka designu motoryzacyjnego.”

Dodajmy, że XF “zgarnął” ostatnio również będący obiektem pożądania tytuł “Samochodu Roku” (“Car of the year) w konkursie organizowanym przez czasopisma What Diesel Magazine, What Car? Magazine oraz The Sun Motoring. Ponadto, od momentu rynkowej inauguracji XF, Magazyn Autocar okrzyknął go projektem roku (‘Design of the Year’) a Top Gear – limuzyną roku (‘Limo of the Year’).

Jaguar Land Rover

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.