fbpx

Jaguar nagrodzony

Po raz drugi z rzędu firma Jaguar zdobyła przyznawaną przez redaktora naczelnego magazynu Fleet World nagrodę za projekt roku 2008 (‘Design of the Year Editor’s Award’), tym razem za wielokrotnie nagradzany model XF. N

To już dwunaste trofeum, które znalazło się na koncie” naszej sportowej czterodrzwiowej limuzyny od września zeszłego roku, kiedy została ona przedstawiona światu. A 5000 zamówień założonych w samej Wielkiej Brytanii i już ponad 150 w Polsce oznacza, że sukces tego modelu stale rośnie.

“Jesteśmy dumni z tego, że także na rynku polskim Jaguar XF zdobywa uznanie wśród klientów. Piękny projekt, doskonałe materiały, perfekcyjne wykonanie oraz bardzo bogate wyposażenie plasuje ten samochód w ścisłej czołówce w swojej klasie” powiedział Marcin Cassino Dyrektor Marketingu Jaguar Land Rover Polska

Przewodniczący jury konkursowego, George Emmerson tak skomentował nagrodę dla XF: “Jaguar c-XF zdobył zeszłoroczną nagrodę redaktora naczelnego w konkursie Fleet World Honours w dużej mierze dzięki swojemu wyglądowi, który zapiera dech w piersi. Natomiast XF posiada wnętrze, w którym czuje się najwyższą jakość, a podczas jazdy człowiek zdaje sobie sprawę, że producent XF spełnił obietnice. To wyjątkowy samochód, który przyciąga spojrzenia, jak żaden inny w tej klasie.”

Szef Działu Projektów firmy Jaguar, Ian Callum mówi: “Uznanie, które zdobyliśmy za nową fazę ewolucji projektu jest dla Jaguara ogromną satysfakcją i jednoznacznym wskazaniem, że nowy kierunek stylistycznego rozwoju naszej marki jest całkowicie słuszny.”

Redaktor naczelny Fleet World, Ken Rogers komentuje: ” Jaguar XF to spektakularna, luksusowa, czterodrzwiowa limuzyna. Czerpie ona z założeń projektowych wybitnego dziedzictwa firmy Jaguar, ale pozostaje bardzo współczesnym wyrazem najnowocześniejszego motoryzacyjnego designu. W opinii jurorów, jego oczywistym przeznaczeniem jest status przyszłego klasyka designu motoryzacyjnego.”

Dodajmy, że XF “zgarnął” ostatnio również będący obiektem pożądania tytuł “Samochodu Roku” (“Car of the year) w konkursie organizowanym przez czasopisma What Diesel Magazine, What Car? Magazine oraz The Sun Motoring. Ponadto, od momentu rynkowej inauguracji XF, Magazyn Autocar okrzyknął go projektem roku (‘Design of the Year’) a Top Gear – limuzyną roku (‘Limo of the Year’).

Jaguar Land Rover

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.