fbpx
Strona głównaPozostałeJaguar Land Rover - nowe ceny w Euro

Jaguar Land Rover – nowe ceny w Euro

JLR Polska Generalny Importer Jaguar i Land Rover w Polsce informuje, iż z dniem 1 października wprowadził nowe cenniki wyrażone w Euro. Zdaniem firmy, cennik w Euro w znaczący sposób pomoże porównywać nasze ceny z okazyjnymi” cenami za granicą. N”

Obecna sytuacja rynkowa i występujące różnice kursowe powodują, iż Klienci mają coraz więcej problemów z porównaniem ofert. Klienci kupujący samochody poza autoryzowaną siecią dilerską nierzadko wpadają w pułapkę różnic specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego, roku modelowego jak również usług finansowych.
Wartym podkreślenia jest fakt, że ceny samochodów Jaguar i Land Rover w Polsce są bardzo konkurencyjne, często znacząco niższe niż samochodów w Europie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, cenniki dla marek Jaguar i Land Rover zostały tak spozycjonowane, aby cena bez podatków była równa, bądź niższa niż na sąsiednich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego. Jesteśmy przekonani, iż nowe, atrakcyjne ceny w połączeniu z bogatszym wyposażeniem naszych samochodów oraz atrakcyjną ofertą finansową zainteresują nowych Klientów.” – powiedział Dariusz Wawrzynów Dyrektor Handlowy Jaguar Land Rover w Polsce.

Jaguar i Land Rover proponuje Klientom w Polsce bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć za 3,2% wartości samochodu z gwarantowaną sumą ubezpieczenia. Specjalna oferta ubezpieczeniowa została przygotowana przez polskiego importera wraz z czołowym towarzystwem ubezpieczeniowym Warta.

W celu uzyskania dalszych informacji firma zaprasza do swoich salonów w całej Polsce, oraz na strony internetowe: www.jaguar.pl i www.landrover.pl

źródło: Marcin Cassino, JRL

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.