Jaguar Land Rover – nowe ceny w Euro

JLR Polska Generalny Importer Jaguar i Land Rover w Polsce informuje, iż z dniem 1 października wprowadził nowe cenniki wyrażone w Euro. Zdaniem firmy, cennik w Euro w znaczący sposób pomoże porównywać nasze ceny z okazyjnymi” cenami za granicą. N”

Obecna sytuacja rynkowa i występujące różnice kursowe powodują, iż Klienci mają coraz więcej problemów z porównaniem ofert. Klienci kupujący samochody poza autoryzowaną siecią dilerską nierzadko wpadają w pułapkę różnic specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego, roku modelowego jak również usług finansowych.
Wartym podkreślenia jest fakt, że ceny samochodów Jaguar i Land Rover w Polsce są bardzo konkurencyjne, często znacząco niższe niż samochodów w Europie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, cenniki dla marek Jaguar i Land Rover zostały tak spozycjonowane, aby cena bez podatków była równa, bądź niższa niż na sąsiednich rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego. Jesteśmy przekonani, iż nowe, atrakcyjne ceny w połączeniu z bogatszym wyposażeniem naszych samochodów oraz atrakcyjną ofertą finansową zainteresują nowych Klientów.” – powiedział Dariusz Wawrzynów Dyrektor Handlowy Jaguar Land Rover w Polsce.

Jaguar i Land Rover proponuje Klientom w Polsce bardzo dobre warunki ubezpieczenia. Pełny pakiet OC/AC/NW można mieć za 3,2% wartości samochodu z gwarantowaną sumą ubezpieczenia. Specjalna oferta ubezpieczeniowa została przygotowana przez polskiego importera wraz z czołowym towarzystwem ubezpieczeniowym Warta.

W celu uzyskania dalszych informacji firma zaprasza do swoich salonów w całej Polsce, oraz na strony internetowe: www.jaguar.pl i www.landrover.pl

źródło: Marcin Cassino, JRL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności