fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościIrum - rumuński budżetowy ciągnik debiutuje na Agrotechu. Ile kosztuje?

Irum – rumuński budżetowy ciągnik debiutuje na Agrotechu. Ile kosztuje? [video]

Kilka dni temu na łamach naszego portalu pojawiła się informacja na temat nowych na polskim rynku ciągnikach rumuńskiej marki Irum. Wczoraj, w piątek 17 marca model Tagro 102 oficjalnie debiutował na kieleckim Agrotechu.

Ciągnik Irum, chociaż jak na razie zupełnie egzotyczny, korzysta z podzespołów renomowanych marek. Dobrym przykładem jest chociażby silnik – to dobrze znana czterocylindrowa jednostka marki FPT o pojemności 3,6 litra. Za przeniesienie napędu odpowiada rewersowana mechanicznie przekładnia z 12 przełożeniami do przodu i tylomaż do tyłu. Ciągnik będzie oferowany w Polsce przez firmę Hydro-Masz znaną między innymi z dystrybucji koreańskich ciągników TYM.

Firma Hydro-Masz zdecydowała się na dystrybucję ciągników Irum Targo 102 przede wszystkim w celu uzupełnienia oferty o maszynę z bardzo popularnego w Polsce segmentu mocy, bowiem w ofercie koreańskiego producenta podobnego modelu obecnie nie ma.

Zobacz także:

Atrakcyjna cena i ciekawe warunki gwarancji. Kioti wkracza w rynek ciągników powyżej 100 KM

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.