Inwestycje Mlekovity docenione

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita zdobyła główną nagrodę w kategorii „wartość inwestycji” w konkursie organizowanym przez Polską Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych dla najbardziej znaczących inwestycji w 2015 roku. Wyróżniony został projekt inwestycyjny, którego celem jest budowa Fabryki Proszków Mlecznych oraz uruchomienie kolejnych linii produkcyjnych w istniejącym zakładzie.

Nagrodę podczas uroczystej gali , która odbyła się 4 grudnia 2015 roku w Warszawie, odebrał Dariusz Sapiński, prezes SM Mlekovita.

Mlekovita jest największym producentem produktów mlecznych w Polsce, który posiada obecnie 15 zakładów produkcyjnych i 29 centrów dystrybucyjnych. Spółdzielnia Mleczarska, której siedziba znajduje się wysokim Mazowieckim na Podlasiu to firma innowacyjna, która obecnie swojej ofercie asortymentowej posiada ponad 650 produktów mlecznych. Do najważniejszych grup produktowych Mlekovity należą m.in.: sery, mleko, produkty fermentowane, twarogi, masła, mleko i serwatka w proszku. Jak udało się nam ustalić Mlekovita posiada własne Centrum Badań i Rozwoju, a w 2015 wprowadziła na rynek ponad 110 nowych produktów w 14 kategoriach, m.in. gamę produktów bez laktozy (mleko UHT, sery), produkty ze sterolami, napoje proteinowe Super Body Active, napoje probiotyczne DarPro i wiele innych ciekawych produktów.

Obi oba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności