fbpx

Inwestycje i wsparcie z PROW 2023-2027 – co wiemy dzisiaj? Zaproszenie na webinarium

Zapraszamy na webinarium “Inwestycje i wsparcie z PROW 2023-2027 – co wiemy dzisiaj”, które odbędzie się 15.12.2022 o godzinie 19:00.

Naszymi ekspertami będą Grzegorz Przysucha oraz Karolina Szałas – współwłaściciele firmy Proinvest Doradztwo Inwestycyjne, która od wielu lat specjalizuje się we wsparciu rolników i firm z otoczenia rolnictwa w pozyskiwaniu środków na inwestycje w ramach PROW. Zapraszamy do udziału.

Udział w spotkaniu jest bardzo prosty:

Od stycznia 2023 rusza nowa edycja Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich, która jest elementem nowej Wspólnej Polityki Rolnej. Czy będą kontynuowane programy „modernizacja gospodarstw”, „młody rolnik”, restrukturyzacja małych gospodarstw, rozwój usług rolniczych, działalność pozarolnicza? Jakie kwoty można będzie uzyskać na RHD, przetwórstwo, przechowalnictwo, zieloną energię, nawodnienie czy tzw. działania prośrodowiskowe?

Podczas webinarium postaramy się przedstawić kluczowe obszary i zakresy inwestycji, na które mogą liczyć rolnicy i ogrodnicy w ramach PROW 2023-2027.
Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Projekt INFOCAP

Webinarium jest częścią projektu INFOCAP-PL realizowanego przez Wydawnictwo Plantpress i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Strona projektu www.politykarolna.eu.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.