Intermag wspomaga produkcję brojlera indyczego…

…dzięki swojemu nowemu produktowi, który reguluje trawienie, wspomaga układ pokarmowy i trawienny, a co za tym idzie, również zdrowy wzrost ptaków.

 
Producenci brojlera indyczego bardzo często uskarżają się na nierównomierny wzrost drobiu w swoich stadach, który skutkuje przedłużającym się odchowem i stratami ekonomicznymi. Jedną z przyczyn problemów początkowego okresu odchowu jest brak szybkiej resorpcji woreczka żółtkowego. 
 
Firma Intermag, aby zapobiec takiej sytuacji, proponuje produkt Suplexan Intro. Jego składniki przyczyniają się do pobudzenia wzrostu i rozwoju układu pokarmowego najmłodszych zwierząt. Pobudza on rozwój kosmków jelitowych, zwiększa powierzchnię absorpcji oraz wspomaga funkcje wątroby. Dodatkowo, reguluje trawienie i wzmaga apetyt.
 
Preparat uzupełnia dawkę pokarmową w witaminy D3 oraz C, regulujące gospodarkę węglowodanowo-tłuszczową oraz wspomagające układ immunologiczny. W konsekwencji, dzięki swoim właściwościom, preparat Suplexan Intro poprawia wzrost zwierząt oraz ich zdrowotność.
 
Źródło: Intermag