Innvigo – polska firma, polski sukces

Innvigo to polska firma, która po niedługim czasie swojej działalności już święci triumfy. Na koniec sierpnia br. wartość środków ochrony roślin tej marki sprzedanych w Polsce, w czasie 8 miesięcy 2016 r., przekroczyła 100 mln złotych. To krok milowy w rozwoju Innvigo.


Wynik 100 mln zł sprzedaży jest momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy – mówi Krzysztof Golec, prezes zarządu INNVIGO. – Jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji – podsumowuje.

INNVIGO  to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój. Na początku na rynku polskim, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także od lipca br. rozpoczęła działalność w Rumunii.

INNVIGO prowadzi szeroko zakrojony program badań polowych, w tym sezonie  firma miała  m.in. ponad 1000 poletek doświadczalnych.

Obecnie w Polsce INNVIGO ma zarejestrowanych  20 produktów do ochrony głównych upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.

Źródło: INNVIGO