fbpx
Strona głównaPozostałeInformacja prasowa od CNH

Informacja prasowa od CNH

CNH Financial Services wprowadza program finansowy z De Lage Landen w Polsce

Płock, 16.03.2007 – CNH Financial Services, firma należąca do CNH Global N.V. i światowy lider w finansowaniu maszyn rolniczych i budowlanych, informuje, że wprowadza we współpracy z De Lage Landen Leasing Polska SA program umożliwiający finansowanie produktów CNH w Polsce.

Program ten, funkcjonujący pod marką CNH Capital, rozpoczyna współpracę pomiędzy tymi firmami i będzie obsługiwał rynek maszyn rolniczych i budowlanych, obszary, które znajdują się w centrum ich zainteresowań.

Specjalistyczna wiedza De Lage Landen, filozofia partnerstwa, technologia i rozległe doświadczenie w sektorze leasingu sprawiają, że jest to idealny partner dla CNH Financial Services na rynku polskim.

Pod marką CNH Capital będą wprowadzone innowacyjne i wiodące narzędzia służącę dystrybucji usług finansowych w Polsce, umożliwiające ich wysoką jakość i profensjonalną obsługę.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
De Lage Landen:
Imię i nazwisko: Anthony de Monchy
Tel: +31 40 233 9777

CNH Financial Services Central Europe
Imię i nazwisko: Gerhard Mybes
Tel: +49 71 31 644 0112

CNH Polska Sp.z o.o.
ul. Otolińska 25
09-407 Plock

Imię i nazwisko: Piotr Bromka
Tel: +48 510 009 324

Imię i nazwisko: Piotr Kamiński
Tel: +48 510 009 322

CNH Global N.V.

Koncern CNH Case New Holland jest światowym liderem na rynku maszyn rolniczych i budowlanych. CNH łączy wiedzę i dziedzictwo swoich marek Case i New Holland z siłą i zasobami organizacji handlowych, przemysłowych i finansowych na świecie. Posiada rozległą sieć dystrybucyjną obejmującą 11,000 dealerów w 160 krajach. Większościowym udziałowcem CNH Global N.V., którego akcje notowane są na giełdzie w Nowym Jorku, jest Fiat S.p.A.

CNH Financial Services, firma należąca do CNH Global N.V. oferuje na rynku światowym pod marką CNH Capital wszechstronny zakres usług obejmujący finansowanie dealerów i klientów detalicznych, leasing, ubezpieczenia, zarządzanie aktywami i odnawialne linie kredytowe. CNH FS operuje pakietem finansowym o wartości ponad 13 miliardów dolarów wspomagając klientów w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Australii, za pośrednictwem swoich oddziałów, spółek joint venture i programów vendor.

De Lage Landen International B.V.

De Lage Landen to międzynarodowa firma z główną siedzibą w Holandii, która oferuje wysokiej jakości produkty finansowe bazujące na aktywach oraz programy w sferze handlu. Oferta globalna obejmuje szeroki wachlarz handlowych rozwiązań finansowych. Firma posiada przedstawicielstwa w ponad 25 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji i koncentruje się na następujących branżach: przemysł spożywczo-rolny, opieka zdrowotna, wyposażenie biurowe, przemysł informatyczny, telekomunikacja, instytucje finansowe, samochody dostawcze, finanse publiczne, maszyny budowlane. Na rynku krajowym firma oferuje produkty w sferze leasingu maszyn, leasingu samochodów osobowych i dostawczych, leasingu ICT, finansowania konsumpcyjnego oraz handlu, dostępne zarówno poprzez sieć lokalnych Rabobanków, jak i bezpośrednio na rynku.Od 2006 Athlon Carlease jest częścią De Lage Landen Group. Athlon Carlease to międzynarodowa firma oferująca leasing samochodów osobowych, działająca w sześciu krajach europejskich.

De Lage Landen należy w całości do Grupy Dutch Rabobank, której przyznano potrójną ocenę A w rankingu przeprowadzanym przez Moodys i Standard & Poors. W 2006 roku firma De Lage Landen odnotowała wzrost zysku netto do 206 milionów euro (259 milionów dolarów) i wzrost portfela leasingu do 18,9 miliardów euro (24,9 miliardów dolarów). Na koniec 2006 roku firma De Lage Landen posiadała 4.428 zatrudnionych pracowników. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową: www.delagelanden.com

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.