fbpx

Informacja prasowa od CNH

CNH Financial Services wprowadza program finansowy z De Lage Landen w Polsce

Płock, 16.03.2007 – CNH Financial Services, firma należąca do CNH Global N.V. i światowy lider w finansowaniu maszyn rolniczych i budowlanych, informuje, że wprowadza we współpracy z De Lage Landen Leasing Polska SA program umożliwiający finansowanie produktów CNH w Polsce.

Program ten, funkcjonujący pod marką CNH Capital, rozpoczyna współpracę pomiędzy tymi firmami i będzie obsługiwał rynek maszyn rolniczych i budowlanych, obszary, które znajdują się w centrum ich zainteresowań.

Specjalistyczna wiedza De Lage Landen, filozofia partnerstwa, technologia i rozległe doświadczenie w sektorze leasingu sprawiają, że jest to idealny partner dla CNH Financial Services na rynku polskim.

Pod marką CNH Capital będą wprowadzone innowacyjne i wiodące narzędzia służącę dystrybucji usług finansowych w Polsce, umożliwiające ich wysoką jakość i profensjonalną obsługę.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:
De Lage Landen:
Imię i nazwisko: Anthony de Monchy
Tel: +31 40 233 9777

CNH Financial Services Central Europe
Imię i nazwisko: Gerhard Mybes
Tel: +49 71 31 644 0112

CNH Polska Sp.z o.o.
ul. Otolińska 25
09-407 Plock

Imię i nazwisko: Piotr Bromka
Tel: +48 510 009 324

Imię i nazwisko: Piotr Kamiński
Tel: +48 510 009 322

CNH Global N.V.

Koncern CNH Case New Holland jest światowym liderem na rynku maszyn rolniczych i budowlanych. CNH łączy wiedzę i dziedzictwo swoich marek Case i New Holland z siłą i zasobami organizacji handlowych, przemysłowych i finansowych na świecie. Posiada rozległą sieć dystrybucyjną obejmującą 11,000 dealerów w 160 krajach. Większościowym udziałowcem CNH Global N.V., którego akcje notowane są na giełdzie w Nowym Jorku, jest Fiat S.p.A.

CNH Financial Services, firma należąca do CNH Global N.V. oferuje na rynku światowym pod marką CNH Capital wszechstronny zakres usług obejmujący finansowanie dealerów i klientów detalicznych, leasing, ubezpieczenia, zarządzanie aktywami i odnawialne linie kredytowe. CNH FS operuje pakietem finansowym o wartości ponad 13 miliardów dolarów wspomagając klientów w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Australii, za pośrednictwem swoich oddziałów, spółek joint venture i programów vendor.

De Lage Landen International B.V.

De Lage Landen to międzynarodowa firma z główną siedzibą w Holandii, która oferuje wysokiej jakości produkty finansowe bazujące na aktywach oraz programy w sferze handlu. Oferta globalna obejmuje szeroki wachlarz handlowych rozwiązań finansowych. Firma posiada przedstawicielstwa w ponad 25 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji i koncentruje się na następujących branżach: przemysł spożywczo-rolny, opieka zdrowotna, wyposażenie biurowe, przemysł informatyczny, telekomunikacja, instytucje finansowe, samochody dostawcze, finanse publiczne, maszyny budowlane. Na rynku krajowym firma oferuje produkty w sferze leasingu maszyn, leasingu samochodów osobowych i dostawczych, leasingu ICT, finansowania konsumpcyjnego oraz handlu, dostępne zarówno poprzez sieć lokalnych Rabobanków, jak i bezpośrednio na rynku.Od 2006 Athlon Carlease jest częścią De Lage Landen Group. Athlon Carlease to międzynarodowa firma oferująca leasing samochodów osobowych, działająca w sześciu krajach europejskich.

De Lage Landen należy w całości do Grupy Dutch Rabobank, której przyznano potrójną ocenę A w rankingu przeprowadzanym przez Moodys i Standard & Poors. W 2006 roku firma De Lage Landen odnotowała wzrost zysku netto do 206 milionów euro (259 milionów dolarów) i wzrost portfela leasingu do 18,9 miliardów euro (24,9 miliardów dolarów). Na koniec 2006 roku firma De Lage Landen posiadała 4.428 zatrudnionych pracowników. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową: www.delagelanden.com

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner