Indeks za konkurs BHP

Ruszyła IV edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dr Marka Sawickiego.

Organizatorami konkursu są: Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz redakcja miesięcznika ogólnopolskiego AGROmechanika – Technika w gospodarstwie”. Patronat nad konkursem objął JM Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prof. dr hab. Alojzy Szymański.
Rolę partnera strategicznego konkursu pełni Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Współorganizatorem i sponsorem generalnym tego przedsięwzięcia została firma Bayer CropScience Polska.
Do zacnego grona sponsorów należą także firmy: Yamaha, Pöttinger, Stihl i DLG AgroFood.

Celem konkursu jest m.in. szerzenie świadomości zagrożeń oraz znajomości zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych wśród młodzieży szkół rolniczych.
Konkurs adresowany jest on do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych o profilu rolniczym i leśnym z terenu całej Polski.
Eliminacje zostaną przeprowadzone w dwóch etapach:
– etap I (szkolny) obędzie się 27 marca 2012 r. – polega on na rozwiązaniu testu opracowanego przez organizatorów
– etap II (centralny) odbędzie się 18 maja 2012 r. – obejmuje dwie części pisemne – rozwiązanie testu wyboru oraz testu z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych.
Głównymi nagrodami w konkursie jest 5 indeksów na Wydział Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Dla laureatów i ich opiekunów przewidziane są również inne cenne nagrody od organizatorów i sponsorów m.in. stypendia, wycieczki zagraniczne oraz nagrody rzeczowe i pieniężne.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.agromechanika.net.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności