fbpx

Imprezy rolnicze: AGRO-TECH Minikowo

W dniach 21-22 czerwca br. odbędzie się XXXI edycja Międzynarodowych Targów Rolno – Przemysłowych AGRO-TECH w Minikowie. Ta największa wystawa rolnicza w północno – zachodniej Polsce przyciąga setki wystawców i dziesiątki tysięcy zwiedzających. Wiadomości Rolnicze Polska tradycyjnie już wezmą czynny udział w imprezie. Zapraszamy na nasze stoisko. N

Organizatorzy targów AGRO-TECH MINIKOWO 2008 przygotowali ciekawy i kompleksowy program wystawy: technika rolnicza, zwierzęta, rośliny, środki do produkcji rolnej – tu każdy zainteresowany branżą rolniczą znajdzie coś dla siebie. W tym roku czołowe miejsce na wystawie zajmą pokazy maszyn rolniczych. Dzięki współpracy z firmą DLG – instytucją posiadającą długoletnie doświadczenie w dziedzinie organizacji rolniczych imprez targowych oraz z Rolniczym Przeglądem Technicznym zaprezentowany zostanie wysokiej klasy program specjalistyczny, a imprezę oceniać i komentować będą doświadczeni dziennikarze pism fachowych.

Te liczby mówią za siebie!!!!

• 450 wystawców krajowych i zagranicznych
• 45 tysięcy zwiedzających
• 250 zwierząt hodowlanych na wystawie

Imprezy towarzyszące

• IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych
• Dwudniowe pokazy pracy maszyn do uprawy
• Test opryskiwaczy na stabilizację belki polowej na torze przeszkód
• Forum – uprawa bezorkowa
• Dni Pola w SDOO w Chrząstowie

Nowością tegorocznych targów będą pokazy maszyn do bezorkowej uprawy gleby. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w forum dyskusyjnym na temat: Bezorkowa uprawa – oszczędność w zużyciu paliwa?” W Polsce coraz częściej stosuje się bezorkową uprawę gleby. Zwiedzający wystawę będą mogli dyskutować z ekspertami i specjalistami w dziedzinie teorii i praktyki o zaletach i wadach uprawy bezorkowej. Codzienną atrakcją wystawy będzie prezentacja opryskiwaczy polowych na specjalnym torze przeszkód, symulującym naturalne warunki pracy. Tor przeszkód do kontroli stabilizacji belki polowej opryskiwaczy został po raz pierwszy zaprezentowany publiczności na zeszłorocznych targach AGRO-TECH MINIKOWO, gdzie stał się hitem imprezy. Tor opracowano we współpracy ze specjalistami i praktykami  z branży rolniczej. Jest to jedyny tor w Europie, spełniający wymagania norm ISO. Umożliwia on prezentację opryskiwaczy w warunkach zbliżonych do naturalnych oraz daje uczestnikom wystawy możliwość bezpośredniej oceny funkcjonalności i sprawności prezentowanych maszyn.Po raz pierwszy na targach AGRO-TECH MINIKOWO zaprezentowany zostanie także program fachowy. Obok towarzyszącego imprezie programu dotyczącego prezentacji maszyn dyskutowane będą również aktualne tematy z branży rolniczej.

Godziny otwarcia targów: sobota od 10.00 do 17.00, niedziela od 9.30 do 17.00.

Szczegółowy program imprezy kliknij tutaj:www.agro-tech.kpodr.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=58&Itemid=62

więcej informacji na temat AGRO-TECH Minikowo na www.agro-tech.kpodr.pl/

opr. MS/Wrp.pl
źródło: www.kpodr.pl/

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.