fbpx
Strona głównaWiadomościIMGW ostrzega przed upałami. Te mogą jeszcze pogłębić suszę

IMGW ostrzega przed upałami. Te mogą jeszcze pogłębić suszę

Z suszą rolniczą mamy do czynienia już w woj. zachodniopomorskim, a zagrożonych nią są woj.: lubelskie, część warmińsko-mazurskiego, łódzkie, częściowo świętokrzyskie, mazowieckie, podlaskie, kujawsko-pomorskie i pomorskie. Sytuacji nie poprawi tropikalny upał, który ma się dzisiaj wlać do Polski.

Już dziś na zachodzie naszego kraju temperatura powietrza ma przekroczyć 30 st. C. W piątek temperatura ma przekroczyć próg upału już praktycznie w całym kraju, zaś na zachodzie możemy spodziewać się nawet 35 st. C! Jeszcze cieplej ma być w sobotę, kiedy to temperatury na krańcach zachodnich mogą osiągać jeszcze wyższe wartości, nawet do 36 st. C.

W niedzielę, chociaż nadal będzie gorąco, możemy spodziewać się już przelotnych opadów z burzami, chociaż w centrum kraju nadal będzie sucho. Za to w poniedziałek burze wystąpią już w całym kraju.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.