fbpx
Strona głównaPrawo i finanseDopłatyIle pieniędzy dostaną rolnicy w ramach ekoschematów? Czy wystarczy dla wszystkich?

Ile pieniędzy dostaną rolnicy w ramach ekoschematów? Czy wystarczy dla wszystkich? [video]

Czym w ogóle są ekoschematy? Ile pieniędzy dostaną polscy rolnicy w ramach ekoschematów? Czy ekoschematy można będzie łączyć? Na te i wiele innych pytań podczas piątkowego webinarium starali się odpowiedzieć dr Mirosław Korzeniowski, prezes Stowarzyszenia Agroekoton i Adam Paradowski reprezentujący wydawnictwo Plantpress.

Jakie są szanse nowej Wspólnej Polityki Rolnej, a co będzie dla rolników wyzwaniem? Krajowy Plan Strategiczny do WPR wywołał wiele emocji, często także negatywnych. Ekoschematy to zupełnie nowy system wsparcia, wobec tego jest jeszcze sporo znaków zapytania. Częścią informacji już jednak dysponujemy, dlatego warto sprawdzić, w jaki sposób w nadchodzącej perspektywie finansowej Unii Europejskiej będzie wyglądało finansowanie rolnictwa; jaki udział w nim będą miały dopłaty do powierzchni upraw, a jaki ekoschematy. No i w końcu jak pieniądze w ramach ekoschematów zostaną podzielone.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.