fbpx
Strona głównaPozostałeIII Walne Zgromadzenie III kadencji Wielkopolskiej Izby Rolniczej

III Walne Zgromadzenie III kadencji Wielkopolskiej Izby Rolniczej

W dniu 26 czerwca br. obradowało Walne Zgromadzenie III kadencji Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Posiedzenie odbyło się na ziemi ostrowskiej, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach.

Głównym przedmiotem obrad było przyjęcie uchwał w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z działalności finansowej i statutowej Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej za rok 2006 oraz w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Obie uchwały zostały przyjęte jednogłośnie.

Efektem obrad Walnego Zgromadzenia było wypracowanie stanowiska w sprawie aktualnej sytuacji w rolnictwie i kierunkach koniecznych działań Parlamentu i Rządu RP oraz stanowiska w sprawie projektu ustawy o utworzeniu Państwowego Zarządu Gospodarki Wodnej. Stanowiska te przekazujemy w załączeniu.

źródło:WIR

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.