III Forum ekspertów i producentów mleka

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek i Wydział Nauk o Zwierzętach SGGW zapraszają na III Ogólnopolskie Forum Ekspertów i Hodowców Bydła Mlecznego „Zdrowa Krowa”. Tegoroczna konferencja, która odbędzie się 4 grudnia, poświęcona będzie ekonomice produkcji i profilaktyce w hodowli krów.

Forum jest doskonała okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy badaczami i hodowcami, czym niewątpliwie wyróżnia się na tle innych wydarzeń branżowych.  Uczestnicy III edycji będą mogli zapoznać się między innymi z efektami wprowadzonych pod okiem ekspertów zmian w gospodarstwach objętych programem „Zdrowa Krowa”. Na konferencji nie zabraknie tematów poświęconych sytuacji polskiego mleczarstwa oraz wyzwaniom wynikającym ze zmian w systemie kwotowania produkcji mleka w 2015 roku. Zaproszenie do udziału i przedstawienia najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie produkcji mleka oraz hodowli bydła mlecznego przyjęli wybitni eksperci i praktycy.  

Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW, ul. Ciszewskiego 8 w Warszawie. Osoby, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: monika.grzeszuk@spomlek.pl lub telefonicznie: 515 060 950. Udział jest bezpłatny. Szczegółowy program konferencji dostępny na stronie www.zdrowakrowa.pl.  

(mat)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności